Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: cvetanov95   
Дата:   18-11-15 17:47

То не бяха продуценти, режисьори, сценаристи, журналисти, фотографи, оператори. Все интересни ора. И я барабар с тях! Горд съм от постиженията си.

Абе имам единИ клип, братя съфорумци. Страшен аматьор съм, знам. Старичко е, снимано е с телефон, ама като цяло кво ше кажете, а?
Имам ли талант или да хващам мистрията и да хуквам след тати?!

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: не се препоръчва за хора със слаби нерви, малки сърца и технически горделиви хора!

1. https://www.youtube.com/watch?v=6ur2lkOHalw
Инфо: Телефон: нокиа н8, програма: сайберлинк палърдиректор. Направих клип, в който славя училището, в което дори аз съм учил. След публикуването му в интернет директорът на училището не може да ме погледне. Така стоят нещата, ако не пускаха децата да минават ей тъй, можеше ситуацията днес да е различна.

2. https://www.youtube.com/watch?v=a2ZCRWcD9yE
Инфо: Някаква видеокамера за 300 лв. Сниман е и в България и в Сърбия. Абе аматьорска му работа.

3. https://www.youtube.com/watch?v=FFAVsfb6gZI
Инфо: Опитахме с един екип да направим нещо, но не се получи както очаквахме. Въпроеки това нас ни задоволи и ни останаха прекрасни спомени, като начинаещи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: cvetanov95   
Дата:   18-11-15 17:52

4. http://postimg.org/gallery/kacj8quc/98905402/
Няколко снимки.

Е, кой ще победи според вас. Камерата или мистрИята?cvetanov95 написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: lamerko   
Дата:   18-11-15 18:15

Прав си - маанетата не ми понесоха...

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: Pac   
Дата:   18-11-15 18:30

Зависи къде живееш. В малък град можеш да си намериш ниша и да заработваш с камерата поне колкото с мистрията (и да ти е доста по-приятно).
Залагам на камерата!

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: kukumichin   
Дата:   18-11-15 18:54

Ужас - поредните манета и цигански въртопи. Български празник, деца нема ли?
Предупреди ама не се стърпях.

Иначе имаш талант според мен на поредния журналист от масова медия.
Ще станат работите.

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: marlov   
Дата:   18-11-15 19:12

А необходимо ли е да питаш с този просташки език!?Вярно,че простотията продава и сигурно ще се намери ниша за твоето "изкуство", но според мене си намери ДУПКА и се скрий в нея.Надявам се,че и на другите във форума тоя изказ не се харесва...нито повсеместната чалга в културата,политиката изобщо навсякъде в живота ни.

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: cvetanov95   
Дата:   18-11-15 19:42

Е сега, Марлов, ще се обиждаме ли? Признавам, технически не е издържано, още по-малко съдържанието. Бях малък, вече порастнах. Ако искаш вярвай, но не слушам чалга!

Не подозирах, че мога да породя негативни чувства във вас. Зададох въпросът по такъв начин, защото ако беше нормално, щеше да е скучно и нямаше да ми обърнете внимание. Пък и нали трябва да ви провокирам някак.

Та да взимам ли мистрията или ..? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: BXMarkov   
Дата:   18-11-15 21:27

Прави това, което ти харесва и което обичаш! За мистрията никога не е късно. Надписите във филма, са пълни с граматически и стилистични грешки, а това съсипва труда ти. Без грамотност и по-широка обща култура, трудно ще вървиш нагоре. Чети колкото можеш повече. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: golded   
Дата:   19-11-15 10:49

Ами, сложи мистрията в раничката, за всеки случай![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: J0R0   
Дата:   19-11-15 10:59

Цветанов, давай с камерата.
[smilie24]
Не`ам нерви да ги изгледам тия неща, които си снимал.
Обаче имаш три обиколки преднина - влязъл си с камерата в една общност, където по принцип малко хора с камери влизат.
Ако използваш тая преднина да направиш нещо стойностно, може да имаш голям успех.
Пожелавам ти го.

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: pif   
Дата:   19-11-15 11:04

Чалгата е начин на мислене и начин на съществуване. На теб ти е в излишък. Погледай малко клипове в ютюб правени от деца. Има доста от англичанчета и от полячета. Обикновено са на възраст между 10 и 15 години и ги правят от скука след училище. Като видиш на какво ниво са направени и сам ще се откажеш.
Аз залагам за мистрията. За другото трябва много учене и ограмотяване. Не ти иде от вътре.

Отговори на това съобщение
 Re: Мистрия срещу камера - е к'во ше прайм с'я?
Автор: tonyboy79   
Дата:   19-11-15 13:04

cvetanov95 кви са тия драми? Изборите не минаха ли?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »