Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видео формати
Автор: videolux   
Дата:   24-08-15 11:06

Все още не съм имал клиент, който да поиска крайния продукт на видеото да е на блу-рей диск. Предпочитанията са за флашка. Но от там идва въпроса на какво ще се гледа тази флашка, и какъв да е форматът на видеото записан на нея.
Снимам HDV 1440/1080i 25fps, обработвам нa Premiere CS5.5 - HDV 1440/1080 50i upper fields.
След много проби, съм стигнал до следния метод на експорт, който ми се струва най-оптимален: Чрез Media Encoder експортвам за BLU RAY H.264 1440/1080,interlaced, 25 fps, upper fields, CBR 20 mbs. Крайния продукт се получава с разширение .m2ts, което преименувам на .ts, за да се разпознава от всички телевизори и плеъри.
Пробвал съм да експортвам в 1920/1080, в прогресив, в MP4, и какво ли не, но този вариант най много ми харесва като качество и съвместимост.
Ще се радвам на мнения за експорт от колеги, и най-вече тези които снимат все още на HDV.
Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео формати
Автор: kiten   
Дата:   24-08-15 15:02

Явно сваляляш от мини дв касети. Пробвай и в MP2 с по-висок битрейд например 30 хил. Чете се от всякъкъв телевизор. В прогресив само ако камерата е снимала на този стандарт.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »