Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony alpha 33
Автор: rositsa.s   
Дата:   17-06-15 17:52

Здравейте на всички, имам проблем от скоро и не знам как да действам
Изненадващо от включването на фотоапарата Sony alpha 33 ми изгасна и повече не иска и да включи,знам че не съм единствената с този проблем,но си нямам и на идея дали проблема е от самата батерия.В интерес на истината батерията винаги много бързо се зареждаше, държеше но не и толкова от както в началото , все пак не е нова,апарата е на 4год.
Когато изключи апарата я зареждах на ново,но никакъв резултат, не включва, мерих заряда на батерията,имаше но доста бързо падаше.
Въпроса ми е някой дали може да ме посъветва,имал ли е този проблем, дали е от батерията проблема или е по-лошо.Надявам се дано проблема да е в батерията и да взема нова,защото до момента съм с вързани ръце и не знам какво да правя.
Благодаря предварително на тези,които ще се отзоват [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony alpha 33
Автор: Pavlov   
Дата:   17-06-15 18:02

Rositsa, може би е добре да напишете от кой град сте. Ако наблизо до вас има човек с апарат със съвместима батерия, може да ви услужи за проба. Но най-вероятно е от нея, иска подмяна, все пак 4 години не са малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony alpha 33
Автор: rositsa.s   
Дата:   17-06-15 20:25

От град Хисаря съм , област Пловдив

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »