Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikkor 35/1.8g или 50/1.8G под наем в Пловдив
Автор: m.djorov   
Дата:   27-05-15 09:49

Дъщеря ми има рожден ден в петък и в къщи не мога да ползвам добре още китовия 18-105. Малко тъмно ми идва. Понеже ще го празнуваме на два пъти - вечерта и на другия ден на обяд, че не може да дойдат бабите наведнъж, търся да наема за вечерта и събота до следобед един от двата, с надеждата да се справя по-добре със заснемането. Просто в момента нямам възможност да си купя мой затова търся под наем.

Става дума за Пловдив.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikkor 35/1.8g или 50/1.8G под наем в Пловдив
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   27-05-15 10:10

При отговорно ползване и пазене - няма нужда от наем. Ще се радвам да ти помогна за това хубаво събитие. Детайли - на лични.
Става въпрос за 35дх, но и без това мисля, че 50-така ще ти дойде малко дълъг за затворени помещения.
Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikkor 35/1.8g или 50/1.8G под наем в Пловдив
Автор: alext   
Дата:   27-05-15 10:42

Колко е голямо помещението? 50ката е по- добре за индивидуални снимки или 2, 3 най- много, но само ако позволява помещението. Иначе 35ца.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikkor 35/1.8g или 50/1.8G под наем в Пловдив
Автор: m.djorov   
Дата:   27-05-15 10:54

Става въпрос за в къщщи. Като цяло е 5.50 на 3м, но това без мебелите. Иначе става още по-тясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikkor 35/1.8g или 50/1.8G под наем в Пловдив
Автор: m.djorov   
Дата:   31-05-15 22:24

Благодаря на колегата @ce_christov, който ми предостави неговия 35мм обектив. Нови 160 снимки отиват към дигиталните албуми. [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »