Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Live View
Автор: icko2b   
Дата:   01-05-15 18:53

Имам Canon G1X и искам да направя live view с PC/Laptop. Купих си mini HDMI към HDMI кабел, но не знам какво да правя сега. Някой може ли да ми помогне, защото опитах какво ли не, но без резултат. Изпробвах да го включва към телевизора, но щом го вкарам ми казва да проверя захранването или свързването на кабелите. Картината си стои на апарата, но не и да се предаде към ТВ.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Live View
Автор: MixMike   
Дата:   01-05-15 19:06

В ръководството за употреба какво пише?...или си твърде напреднал да се занимаваш с такива тривиални неща?[smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Live View
Автор: icko2b   
Дата:   01-05-15 20:48

Нищо не можах да открия.. А и не случайно пиша, нищо не намерих и затова пиша.



Публикацията е редактирана (01-05-15 20:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Live View
Автор: pdimitrov   
Дата:   01-05-15 21:18

Ако имаш 2-ра генерация - http://www.usa.canon.com/cusa/consumer/standard_display/CameraWindow_app . Ако пък не - май не можеш, понеже ти трябва built in wifi.

Отговори на това съобщение
 Re: Live View
Автор: icko2b   
Дата:   01-05-15 22:05

Жив и здрав да е апарата, няма го в списъка. Явно може само с чинчове. Язък дето го купих кабела и странно, защо са направили дупката след като не работи. Здраве да е. Благодаря за помощта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »