Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Университет
Автор: swy   
Дата:   16-03-15 17:43

Предложете ми някои университет/колеж който има специалност фотография и да е под 700лв. семестъра (отнася се за София)

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: fotorafi   
Дата:   16-03-15 18:39

Учи: психология, политология, журналистика за БАКАЛАВЪР. Изкарай 1-2 курса по фотография. И ако имаш силно желание за фотография, завърши след това 2 години магистратура в Художествената академия, специлността Фотография
[beer]



Публикацията е редактирана (17-03-15 07:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: swy   
Дата:   16-03-15 20:18

Е не трябва ли първо да съм завършил някакъв бакалавър и след това магистратура

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: h_bio   
Дата:   16-03-15 21:07

Точно това има предвид Рафи. завърши някоя по-достъпна бакалавърска степен (като прием и цена) и след това запиши магистратура, като междувременно навлезеш в материята с курсове.

Добър съвет между другото. Има известни пропуски в Закона за висшето образование, които в случая можеш да използваш в своя полза.

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: Pac   
Дата:   16-03-15 21:07

Именно това ти казват, да изкараш някакъв(психология / политология / журналистика) бакалавър първо.

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: ilcoin   
Дата:   16-03-15 21:41

Завърши бакалавърска степен, с която ще можеш да си вадиш хляба по интересен и приемлив за тебе начин. Фотографията е чудесно /и доста скъпо/ хоби, което много успешно може да превърнеш в бизнес или източник на допълнителни доходи в даден момент. Или пък просто да твориш на спокойствие, без да чакаш заплатата на жена си за да си напълниш хладилника. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: fotorafi   
Дата:   17-03-15 07:19

Ако успееш да влезнеш специалността Фотография в НАТФИЗ, 4 години х 3 хил.лева само за такси+ консумативи по фотография, това са около 15-17 хил.Нов Български, специалност Фотография е почти същата сума и излизаш от двете учебни заведения бакалавър по фотография...По-добре завърши висшето си образование,хуманна специалност, степен бакалавър . После магистърска степен в Художествената академия
Най-добрите фотографи по света не са завършили висше фотографско образование...90% обща култура, интелигентност и 10% фотографски умения
Успех и късмет

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: Slivenski   
Дата:   17-03-15 07:25

"Някаква" бакалавърска степен - психология??? [smilie5]


Това не е ли най-желаната специалност в момента? [smilie25]


Че и журналистиката също.

Ще дойде момент да си казваме "абе, завърши там една ядрена физика, пък после..." [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Както и да е... шегувам се! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: uri64   
Дата:   17-03-15 10:38

То като гледа човек какви журналисти са се нароили...замълчи сърце....ако и психолозите са на същото ниво...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: imitev   
Дата:   17-03-15 11:08

Като се знам какъв съм инженер, чак ме е страх да отида на лекар...

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: asahi   
Дата:   17-03-15 11:46

Верно ли искаш да ставаш фотограф? Или само да учиш за такъв? Щото има разлика. В момента в България има много завършили фотография. Поинтересувай се как са се реализирали.

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: compur   
Дата:   17-03-15 12:35

аз пък не знам един, който да е учил сърдечна хирургия и да работи като фотограф! [smile] все психолози и журналисти са!

Отговори на това съобщение
 Re: Университет
Автор: uri64   
Дата:   17-03-15 13:35

даже и във форума има лекари, дето се занимават с фотография че и припечелват от нея...не знам дали има сърдечни хирурзи, но пък и с тая специалност не се изчерпва лекарското съсловие :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »