Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: ioioma   
Дата:   25-03-15 21:14

Приятели, моля за помощ [smilie11] От доста време вече, фотоапаратът ми - Sony Alpha a300/a350 ми създава следния проблем - директно,след туко що направена снимка, фотоапаратът сякаш спира и на екрана излиза "Camera Error", след което просто не помръдва :D Налага се да го изключа и след секунди да го включа пак... И най-интересното е, че има някои случаи, в които решава да не се изключи и съм благословена с възможността да направя няколко поредни снимки, което ме прави така щастлива [smilie6] Мисля че зависи от светлината и това, което снимам. Както и да е, сами виждате колко тежка е ситуацията, надявам се някой да може да помогне, благодаря Ви.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: simbon4o   
Дата:   25-03-15 21:32

stemark.net

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-03-15 21:59

A300 или А350? Не че има значение, ама това са две различни камери!
Какво искаш от цифрово тяло на 8 години? Ако толкова държиш на него - "Стемарк" вероятно ще отстранят проблема, макар че едва ли си струва инвестицията в този ремонт! Това тяло струва не повече от 200 лв., така че добре си направи сметката!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: BOZO   
Дата:   25-03-15 22:00

Карай го в сервиза. Добри сa.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-03-15 22:27

Предполагам,че ремонтът му ще излезе колкото да си струва повече да го смениш с нещо по-ново

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: guciguci   
Дата:   26-03-15 08:20

От обектива е. Пробвай първо с друг обектив.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: petko_a   
Дата:   26-03-15 10:03

И според мен е от обектива, имал съм същият проблем с канон + тамронски обектив.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha и не знам вече какво да правя
Автор: jvader   
Дата:   26-03-15 10:56

Може и да е от обектива, но може и да не е! Най-добре, както казаха колегите - Стемарк! Консултирайте, вижте какви пари ще струва и решете! Но, предвид годините на тялото, наистина е по-добре да помислите за смяна....
Успех!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »