Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon ip7250 vs hp Deskjet Ink Advantage 3445
Автор: pesh0_   
Дата:   18-02-15 13:36

Искам да си взема принтер който да ми върши работа в домашни условия да си снимам документи, да сканирам и т.н. но и да може да изкарва снимки със сравнително добро качество, кой от 2та вариянта е по-добър? На една цена са в момента горе долу, но едното е all-in-one другото си е фотопринтер. Ще видя ли разликата между двете като качество на принтиране заради разликата в dpi и броя касети и заслужава ли си да жертвам скенера за това? И като цяло канона е с 5 касети което ми се струва, че ще излиза доста скъпо за смяна, но пък и по-бавно ще се изхабяват, кое ще излезне по-евтино като цяло, като се има предвид че няма да принтирам всеки ден, и бях чел за някакъв бъг, че често се самопочиства канона и от там мастилото отивало много бързо.
Мастилото на други фирми жертва ли качеството на принтиране?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ip7250 vs hp Deskjet Ink Advantage 3445
Автор: ecobo   
Дата:   18-02-15 13:43

Имай предвид, че на тези мастилата са им безбожно скъпи. Ако ще печаташ повече от 2-3 снимки на месец, по-добре си вземи по-скъп принтер, но с евтини мастила. Примерно, Епсън L800 е прекрасен фото-принтер, при който цената за единица площ печат е много пъти под цената при евтините алтернативи.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ip7250 vs hp Deskjet Ink Advantage 3445
Автор: pesh0_   
Дата:   18-02-15 13:49

Да но пък имат евтини алтернативни мастила до колкото видях из интернет, интересува ме дали им се разваля качеството с тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ip7250 vs hp Deskjet Ink Advantage 3445
Автор: prisonbreak   
Дата:   18-02-15 15:41

Един съвет от човек имащ нормален принтер CANON IP4700, IP4850 и някаква мултифункционалка на HP All-in-One..

4850- скъпи мастила, и се запуши много бързо с ментаците.Така си стои.
HP-то, супер готин външен вид. Wifi, глезотии, тъч панел. Голяма греда. Трудно си намира драйверите. Абе, тегава работа. Проблема при тях е, че са с 2 мастилници, който свършват преди да си помислиш да принтираш . И са доста скъпи. Ментаци нз да има, някви пълнения има, омазваш се като прасе.... (заеби)

IP4700 - не са от най-евтините мастилата, но пък е перфектен.
Не съм го пробвал с ментета. Сега имам някви , но нз дали ще ги ползвам.

[beer]
Преди това имах друга All-in-one и с нея голяма греда. (Lexmark). To бяха мастилници,специални док станции....Голяма мацаница.

Преди това има IP3300. Голяма железарка.Само с ментета я ползвах. Но след 4 години яко принт, се предаде и тя.

Когато искам семейни снимки, ползвам онлайн копиране... по 0.15лв. е бройката.



Публикацията е редактирана (18-02-15 15:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ip7250 vs hp Deskjet Ink Advantage 3445
Автор: pesh0_   
Дата:   18-02-15 17:37

Ами да ама е друго сека като ти кефне някоя снимка да си я изкараш ей така :) а и ми се налага от време на време за университета да си изкарвам документи и т.н.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »