Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет относно камкодер
Автор: iivs   
Дата:   01-10-14 20:31

Здравейте предстои ми закупуване на нова камера,която ще бъде използвана за заснемане на мероприятия предимно както и документално и корпоративно видео.желанието ми е да се справя добре при ниска осветеност.Да има каданс.Бюджета който е предвиден е до 5к български лева като ако ми излезе нещо втора ръка на добра цена от Ибей съм склонен и на този вариант.До тук съм се спрял на 3 модела но за сега май Панасоника печели по точки.Вариантите са
Панасоник аг-ас 160
сони нех 50
сони пмв ех 1.
Ще помоля за вашите коментари по отношение на изброените камкодери.некс 50тката я познавам що годе добре тъй като в кабелната работя с такава но не ме грабва на 100 процента за лична такава.Моля да не ми предлагате варианта видео с ДСЛР тъй като не съм му привърженик

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно камкодер
Автор: mimko7   
Дата:   02-10-14 13:40

сони пмв ех 1 ( SONY PMW-EX1 ) .... 0,14 lux. 1/2 сензор и от Германия втора ръка рядко минава 2200 евра на търг . Пък и батериите на старата може да си ползваш :)

Панасоника 1/3 сензор и иска 0,4 лукса



Публикацията е редактирана (02-10-14 13:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно камкодер
Автор: iivs   
Дата:   02-10-14 17:33

Да следя постоянно търговете но установих че има съществена разлика между пмв ех1 и пмв ех1 р а и в цената има разлика.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »