Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon T70
Автор: mdterziev   
Дата:   10-01-16 22:04

Привет, колеги.
Моля, ако някой случайно има в излишък да пише. Търся вратичка за батерийното отделение на въпросния модел филмово тяло.

Благодаря предварително.

 Re: Canon T70
Автор: colorphoto   
Дата:   11-01-16 03:42

В базара тук имаше такива тела скоро.....
 Re: Canon T70
Автор: fotorafi   
Дата:   11-01-16 08:28

В сайта OLX-се продаваше такъв Канон[beer]
 Re: Canon T70
Автор: mdterziev   
Дата:   11-01-16 16:56

Да, благодаря ви. Знам за всички обяви, въпросът беше ако някой има случайно вратичка. Поздрави!
 Re: Canon T70
Автор: dobriquet   
Дата:   11-01-16 17:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Canon T70
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-01-16 17:15

Добри му сипа...с големия черпак [smilie3]
Човека сигурно пита тук, в случай, че някой има такъв захвърлен в килера или неработещ, който не е пуснал обява и не търси на всяка цена печалба [smile]
Има и такива хора. В тази връзка имам и аз някъде една смена-8, която не съм и помислял да продавам, даже не знам къде е реално и дали фунционира изобщо, но бих я потърсил, ако някой е крайно нуждаещ се [smilie6]
 Re: Canon T70
Автор: dobriquet   
Дата:   11-01-16 18:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Canon T70
Автор: mdterziev   
Дата:   11-01-16 19:52

Да, очаквах подобни коментари, все пак сме в бг форум. На PhotoBo благодаря за разбирането. Наясно съм с телата и с това какви се продават, просто не желая да се затрупвам до горе с всякаква техника. Ако някой има - чудесно, ако не - здраве да е!
 Re: Canon T70
Автор: mdterziev   
Дата:   14-01-16 15:27

Благодарение на колегата 5kan, който ми изпрати напълно безвъзмездно цяло тяло, вече имам здрава вратичка. Още веднъж безкрайно благодаря.

Темата е за ключ.
 Re: Canon T70
Автор: chrisnoch   
Дата:   15-01-16 04:20

Браво на 5kan! [smilie24]
Колкото до темата, само ти можеш да я затвориш.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.