Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 olimpus M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8
Автор: nikan10   
Дата:   14-05-14 16:38

Здравейте от известно време се имам интерес към този обектив !Търся мнения от къде е най-изгодно да се купи !В чужди сайтове цената му пада до 400$ (но очевидно без ддс и др.такси)а български онлайн магазини 999лв с ДДС !Разбира се търся и в базара,но засега без успех !Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: olimpus M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8
Автор: kvakioh   
Дата:   14-05-14 16:49

Май за макрото става дума...
Толкова горе-долу излиза да дойде и от UK до БГ...
Иначе, трябва си дебнене. Щом в САЩ е 400 долара, единствено виждам като опция да дойде на същата цена, ако някой го донесе на добра воля.
Ще следя и аз, ако има нещо из Холандия, Белгия, Германия и отчасти UK.
Под 650-700лв не вярвам нов да се намери.

Отговори на това съобщение
 Re: olimpus M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8
Автор: nikan10   
Дата:   14-05-14 16:59

Да за макрото,почти бях тръгнал да го поръчвам 399$+55$ доставка !Когато разбрах че обектива ще бъде обложен и с ддс-20%,а вероятно и с някаква митническа такса а това сериозно натоварва цената и може сериозно да доближи предлаганта в Бг-магазините!



Публикацията е редактирана (14-05-14 17:00)

Отговори на това съобщение
 Re: olimpus M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8
Автор: vkk1   
Дата:   14-05-14 17:04

Не е само това. Има и изготвяне на митническа декларация /към 30лв/, eori номер ти трябва, и един ден да отделиш на митница. Има и други такси и таксички /например такси превод и т.н./
Твърде вероятно е цената да надмине 999лв.

Отговори на това съобщение
 Re: olimpus M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8
Автор: serjy   
Дата:   14-05-14 17:12

най-добре е да имаш приятел, който да ти го купи и донесе, обади се на приятел [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: olimpus M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8
Автор: karan4o   
Дата:   14-05-14 22:53

Аз го имам с повече от една година бг гаранция, заедно с филтър и сенник. Снимал съм 3-4 пъти с него. Нов е. Напоследък се чудя дали да го продам, защото не го ползвам и да поспестя за 12-40[smile]


[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »