Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Път до Атон
Автор: k7   
Дата:   24-03-14 22:20

Ще пътувам до Атон и от един сайт ми даде пътя да не е покрай Солун, а след Серес продължавам надолу и се спускам по крайбрежието до Ouranopoli. някой пътувал ли е по този път, има ли отзиви за самият път, като качество (дупки) и тн. и от кой банзиностанции да зареждам?!?
Поздрави :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: realnoncho   
Дата:   24-03-14 22:21

Да, поне до Аспровалта няма проблеми, пътя е хубав и само трябва да гледаш къде е отбивката. Не съм зареждал в района...

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: ittv   
Дата:   24-03-14 22:32

ако ще пътуваш от София, си мини през Солун като пич, по-бързо ще е



Публикацията е редактирана (24-03-14 22:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: Marconi   
Дата:   24-03-14 22:35

Пътят до Оранополи си е много приятен, а особено по крайбрежието е много красиво. Има малко планинаска част, но е ок. На мен горивото ми стигна да отида до там и да се върна до БГ, без да зареждам в Гърция..[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: k7   
Дата:   24-03-14 23:40

За горивото, със сигурност ще ми стигне, ако заредя до горе, но знам, че нафтата им не е лоша.

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: mravunko   
Дата:   24-03-14 23:48

Зареждаш на границата с гориво и си готов. На границата има всички големи вериги бензиностанции.
Горивото им може да не е лошо, но сигурно няма да ти хареса цената. По пътя има 1-2 големи вериги бензиностанции, ще ги познаеш, защото всяка втора е такава.

Аз миналата година ходих до Аспровалта през Серес и хванах пътя за Драма и после през полята (Nigriti), няма пукната кола, пътят е стар, но се кара.

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: rx   
Дата:   25-03-14 00:18

Няма смисъл през Серес според мен - и двата пътя съм ги изтъркал от каране - до Кавала и до Ситония, препоръчвам да си минеш по царския път от Серес към Солун - след солун надолу през Терми, Галатиста и Врастама - долния път, към Неа Рода. През Аспровалта и Ставрос миналото лято пътя беше кошмарно гаден - не знам дали са го оправили, но си оставих половината окачване там [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: dashikov   
Дата:   25-03-14 00:33

Аз не съм ги изтъркал от каране двата пътя, но миналата година както май месец, така и по-късно през лятото пътят през Серес беше прекрасен.Не знам rx кой точно път е изтъркал, но от Серес хващаш за Драма, при Неа Захни се отбиваш към Амфиполи и крайбрежието.Пътя е перфектен.
CLICK

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: k7   
Дата:   25-03-14 08:14

Колкото за горивото, не е кой знае колко по скъпо от тук. С около 30 стотинки на литър, което не е кой зае колко. Ако е по-качествено, за мен си заслужава.
Даже според тази таблице в момента и е по малка разликата:

http://www.fuel-prices-europe.info/



Публикацията е редактирана (25-03-14 08:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: krach   
Дата:   25-03-14 08:54

Преди няколко години направих грешката да мина от Серес надолу, по пътя за Ситония, много завои много баири. Минавах жарко лято и всичко беше прегоряло. Ако се минава по - рано и целта е да разглеждаш Гръцките села лошо няма. НО нито е по - бързо нито спестяваш нещо. През Солун е малко по - дълго но все пак е магистрала. Докато през селата има нон стоп ограничения, които лично аз спазвах и ме изнервяха

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: Giorgio.K   
Дата:   25-03-14 12:34

Карай по пътя дето dashikov е дал. Пътят след Серес е хубав и сравнително кратък. Има опция и от Серес през Нигрита, ама си е връткаво през селата, въпреки че е живописно и можеш да направиш някой хубав кадър. Няма смисъл да ходиш до Солун.



Публикацията е редактирана (25-03-14 12:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: k7   
Дата:   25-03-14 13:20

Оказа се, че ще се пътува до средният ръкав, а не до Атон. Така, че ше се минава покрай Солун. Благодаря на всички [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: rx   
Дата:   25-03-14 13:23

Струва си - няма нищо общо с нашето черноморие :)

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: k7   
Дата:   25-03-14 14:32

Аз съм ходил няколко пъти, но на Тасос, Кавала, Корфу, Касандра и тн. На средния ръкав не съм бил.

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: AndreyIst   
Дата:   25-03-14 14:53

Много е готино. Бях в Сарти - гледа към Атон.

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: asahi   
Дата:   26-03-14 01:48

Иди по единия път и се върни по другия. Ще ти е интересно, може и някоя снимка да направиш. Пътищата им са добри. Ако те е страх от завои дай на друг да шофира.

Отговори на това съобщение
 Re: Път до Атон
Автор: k7   
Дата:   26-03-14 10:04

Няма начин друг да ми кара колата, още повече да ме вози. Имам чуството, че в кола съм правен [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »