Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за статив ...
Автор: stalker   
Дата:   05-02-14 21:04

Привет на всички !

Днес случайно попаднах на този статив.Китайче е, но ми се "видя" стабилен.На единия му "крак" пишеше www.onlasr.com.Празгледах сайта.Имат доста продукти..характерно за китайците :)Не видях да са популярни у нас според google, но е факт, че го внасят в БГ.
Нямах възможност да го огледам и пипна затова ако някой има впечатления нека ги сподели.Цената беше 100 лв в магазина.
В момента съм с Hama, нищо особено, но ми иде малък и нестабилен за D7100 с по-голям обектив.

Ето го :

цък



Благодаря !


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за статив ...
Автор: chepkata   
Дата:   05-02-14 21:18

Нещо не ми се отварят линковете

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за статив ...
Автор: stalker   
Дата:   05-02-14 21:28

http://www.vatgia.com/412/2170225/onlasr-os-6600.html

Не се вижда добре тук...
А иначе линка, дето дадох горе при мен се отваря нормално.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за статив ...
Автор: gh0st_messenger   
Дата:   05-02-14 21:57

Аз лично бих си взел нещо класно от ebay.co.uk има до 100лв giottos или до 150лв и малко отгоре manfrotto нищо че са втора ръка, иначе би трябвало да ти върши работа този китайския.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за статив ...
Автор: PhotoBo   
Дата:   06-02-14 09:29

Иди на място в някой фото магазин и ги виж на живо! Статив не се избира по картинки в нета! При препоръките се получава, че всеки хвали каквото има, но всеки има различни критерии за оценка и предпочитания. Да не говорим, че така без споменат таван на бюджета е още по-трудно...
Аз мога само да ти кажа каква грешка да не правиш, а именно да не действаш импулсивно и припряно, така както аз направих и си взех, когато бях на екскурзия някакъв бюджетен BOWER - алуминиев, който ползвам при изключително редки случаи, добре, че не ми се налага често. Сега стои в багажника на колата, ей така за всеки случай
С добри впечатления съм останал от вида на един Benro в последстие, но не помня вече кой модел е... но не беше евтин, а и както казах - това, че на мен ми е допаднал и ми се е сторил стабилен и удобен, не значи, че и за теб ще е така.
Класиците май ползват най-често Manfrotto, но може и да греша...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »