Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПОМОГНЕТЕ!! Спешно търся СИМ карт Vodafone Hungary
Автор: swob   
Дата:   03-12-13 23:53

Купувам СИМ карта Vodafone Hungary ---- Търся въпросната карта и ако може този път модераторите да не ми трият темите защото взе да ми писва и не мога да разбера защо го правят... Реших да си Ъпдейтна иос 7 но когато го направих телефонът ми - Iphone 4 се ресторна и се деактивира, но е заключен към Водафон Унгария и явно трябва да намера въпросната карта за да си го активирам да мога да го използвам за интернет поне, та някой ако има карта каквато и да е само да се знае пин кода ще му се отблагодаря доволно!! Или пък ако имате познати,роднини,приятели в унгария да ми купи една предплатена карта и да ми я прати в България ще си платя всичко + почерпка. От София съм ако някой има такава карта да ми се обади на тел . 0896187879 или пък да ми пише тук на Л.С. много ще съм ви благодарен !! :((
Съжалявам за Оfftopic-a

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »