Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ с избора на студийно осветление
Автор: Ligavne   
Дата:   01-12-13 22:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: iasen2   
Дата:   01-12-13 23:02

Ти си гъзар , взимай най скъпото . след 10-15 години ще се изплати . Аз лично мога да те вместя в бюджет от 500лв . а и ползвам доста голяма отсъпка от Динафос :)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: Lycan   
Дата:   02-12-13 12:18

Не е само до марка, а с 5000 в магазина ще те консултират сериозно.

Тези дето се вместват в 500... ами личи им :) по снимките

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: estate   
Дата:   02-12-13 12:25

Може ло обоснован отговор защо да не може с 500 лева и как личи на снимките с техника за колко пари е снимано? :))))

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: Marillion   
Дата:   02-12-13 12:27

Мисля, че във фирмите, които продават студийно осветление, работят професионалисти, които ще те консултират най-добре.

Опитай в Dynaphos. Имат и коледни намаления. Ако нямаш физическата възможност да отидеш до офиса им направи запитване по е-маил.

Друга фирма, към която може да се обърнеш е elinchrom.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: Lycan   
Дата:   02-12-13 13:50

@estate, може и с 500 - one light setup :)

иначе на въпросните снимките личи икономия на техника поради липсата на обем/контур, лоша цв. температура и прочие

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: iasen2   
Дата:   02-12-13 14:00

дай- една снимка дето и личи че е правена с техника за 500лв и една дето е правена с техника за 5000лв , че ми стана интересно . Ама да си личи от техниката , не от грешките на фотографа ( ако визираш мен , аз критики приемам всякакви )



Публикацията е редактирана (02-12-13 14:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: Lycan   
Дата:   02-12-13 14:21




Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: ZED   
Дата:   02-12-13 19:48

Разликата в техниката не може да си проличи от една единствена снимка. Усещането е различно когато работиш с единия и другия клас осветление. Обикновено при по-високия клас нещата са доста по-точни, лесни и предвидими. При по-ниския клас често понвторяемостта не е една и съща, байонетите понякога се изплъзват, управлението на моноблоковете е по-засукано /не е френдли :)
Ако не снимаш много и не търсиш бързина и обем кадри, съвсем спокойно можеш да минеш с по-нисък клас. Ако искаш обаче да мислиш повече за самия кадър и осветлението да ти е изцяло на разположение по един и същи начин при всяко натискане на спусъка, не можеш да си позволиш евтино осветление.
Друга разлика има и при аксесоарите и бързината и удобството при сменяне. И още нещо- издръжливостта на цялата електроника и чаркове е съвсем различна. От опит :)[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с избора на студийно осветление
Автор: iasen2   
Дата:   02-12-13 22:13

http://strobisto.com/photo-studio/76-studio-pod-naem


ето едно голямо студио с какво работи . като приказвате , слушайте се поне .



Публикацията е редактирана (03-12-13 03:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »