Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 FinaArt печат ?
Автор: sk.   
Дата:   30-07-13 09:35

Здравейте,
бих искал да разкрася апартаментчето, в което обитавам и се спрях на FinaArt печат. Единственият човек, който съм чувал, че предлага това е Евгени Динев. Разгледах всички негови снимки и съм се спрял на 1-2, но ми се иска да разгледам и други автори. Има ли други нашенци, които предлагат цялостната услуга, тоест от избора на снимка до изпращането по куриер до мой адрес?


Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: FinaArt печат ?
Автор: autosvet   
Дата:   30-07-13 11:45

Предполагам, че всеки който иска да ти продаде снимката си ще ти свърши работа. Ако си харесал някой автор от форума му драсни едно лично и го попитай какво би струвало цялото това удоволствие. Под фйнаарт предполагам имаш предвид файн арт, но какво ще рече това - канава върху подрамка, отпечатък на фотохартия в рамки, някакви пана. У нас малко се търси канавата и за това повечето автори не я предлагат като масов вариант.

Ето тук се предлагат снимки на канава ако харесваш пейзажи.

Като стане готово всичко качи някоя и друга снимка от разкрасения апартамент [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: FinеArt печат ?
Автор: icikonti   
Дата:   30-07-13 17:39

Евгени Динев НЕ прави fine art.Той прави репрезентативен пейзаж с мноооооого лек нюанс на fine art.
Напомням, че картичките тип "Балкантурист" никога не са били арт, а са си чиста чалгичка-ковьорче за стена.Това в някоя галерия отвъд океана, пък и в Европата, не му викат арт.В България критерий обаче няма.
Целта на поста ми е да уточня понятията, а не да давам наставления кой какво да харесва!!!
Всеки може да харесва каквото си иска и аз не му правя спор.Можеш да си закачиш в апартамента какво си искаш.


Отговори на това съобщение
 Re: FinaArt печат ?
Автор: sk.   
Дата:   31-07-13 16:09

Да знаеш, че от твоето уточнение нито разбрах какво е Fine Art, нито репрезентативен пейзаж :) Общо взето останах си далеч от понятията :)

@autosvet,
Можеш ли да изброиш няколко от по-известните автори, за които знаеш, че предлагат тази услуга (няма да я наричаме ФайнАрт :) )

Отговори на това съобщение
 Re: FinaArt печат ?
Автор: biso   
Дата:   31-07-13 19:47

файн арт в превод е изящно изкуство / изобразително изкуство ...
та под "файн арт печат" предполагам имат презвид печат върху канаваца.
... фотографията може да бъде арт фотография, но не файн арт

Отговори на това съобщение
 Re: FinaArt печат ?
Автор: Tais   
Дата:   31-07-13 20:37

Напиши Fine Art Photo Prints Bulgaria в Гугъл ;)...



Публикацията е редактирана (31-07-13 20:39)

Отговори на това съобщение
 Re: FinaArt печат ?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   31-07-13 21:30

А какъв е проблема да си харесаш нещо, което искаш да виси на стената ти, да си купиш файла и да си го разпечаташ на каквато медия искаш, в размера, който ти е нужен и т.н. за цената, която те устройва [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: FinaArt печат ?
Автор: hotsnail   
Дата:   31-07-13 23:06

известни фотографи има доста в България....ако ти си харесваш шаренки пейзажи давай с тях.

Е аз гледам за кеф снимки едни малко странни . Ама де да знам на някой може да му отиват на латекса [smilie25] [smilie25]

На г-н Абаджиев някои портрети ми харесват също. Помня, че имаха цени на изложбата т.е. ако искаш....

Има и други типове изображения като тези....

във фотосинтез съм виждал реклами за печат на канаваца(?) т.е. явно по-голям формат на нещо дето изглежда по арт....та защо не си харесаш какви снимки ти допадат и както предложиха нагоре...

относно темрина fine art имаше дебати преди време. Rorus мисля, че твърдеше че неговото творчество е fine art. Има интересни снимки и той.



Публикацията е редактирана (31-07-13 23:11)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »