Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: mimasaka   
Дата:   30-07-13 07:17

Здравейте, имам проблем с следната опция,
- a5 Focus Point Wrap-Around на Nikon D7000

колкото и да се опитвам тази опция с пускането на срещуположна точка за фокусиране не мога да я подкарам. Бихте ли били така добри да ми разясните, защото вече си мисля, че апарата има дефект. Лаик съм фотографията към момента. Изчетох буквара, който дойде с апарата но немога да я пусна тази срещуположна точка. Благодаря. Приятен ден.


Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: chepkata   
Дата:   30-07-13 07:24

Не знам какво очакваш да се случва, но в общи линии, функцията ти позволява да преминеш примерно от най-дясна точка към най-лява, само с едно натискане на джойстика, пак на дясно. Превърта ги, образно казано. Ако това не се случва, тогава пробвай ресет на настройките.

Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: mimasaka   
Дата:   30-07-13 07:30

Благодаря за бързия отговор.

Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: pefoto01   
Дата:   30-07-13 14:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: jingov   
Дата:   31-07-13 14:00

Предварително се извинявам за спама !
Всяко ЗАУ имащо известно количество излишни финикийски знаци , може да си купи и Д4, но това в никакъв случай не значи, че то/ЗАУто/ знае за какво, как и защо се използва техниката му !
Негативно съм настроен към хора, които не си правят труда да си прочетат и разберат съдържанието на бутилката...[smilie23]
а то си пише в инструкцията какво се случва...
п.п. Дано не съм съвсем прав ! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: compur   
Дата:   31-07-13 15:40

обикновено трудно се пише прав... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: mcnicko   
Дата:   31-07-13 16:10

jingov, дишай! Колегата ясно е написал, че е прочел ръководството и вежливо е помолил за помощ. Изяж си сникърса! На всеки се случва да не може да разбере нещо...

Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: hotsnail   
Дата:   31-07-13 17:54

да подкрепя mcnicko - за начинаещ фотограф не винаги обясненията на никон в ръководството са ясни и точни. Използват си доста терминология, специфична за техните апарати и въобще не стават ясни някои неща, без да четеш и цъкаш едновременно и евентуално с малко помощ от приятел.

Отговори на това съобщение
 Re: a5 Focus Point Wrap-Around D7000
Автор: pefoto01   
Дата:   31-07-13 22:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »