Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоконкурс „Снимай МЕ - бъди част от универсалния символ на правата на човека"
Автор: spydog   
Дата:   19-07-13 23:41

Фотоконкурс „Снимай МЕ - бъди част от универсалния символ на правата на човека - направи го свой!”

Правата на човека вече имат универсален символ!

Арт.Е и Фондация Сила за живот Пламен Толев отправят предизвикателство към всички, които обичат фотографията и обявяват конкурс за снимки, в които по оригинален начин присъства Универсалния символ на правата на човека.

Снимай универсалния символ – на улицата, сред природата, вкъщи – навсякъде около теб. Имаш пълната свобода да пресъздадеш формата на символа и да го запечаташ на снимка. Снимки се приемат в дигитален формат, на office.fondacia@gmail.com до 15 септември 2013 г.

Основни критерии за избор на журито ще бъдат нестандартната визия, творческият подход и свободата на въображението на участниците. Най-интересните и сполучливи снимки ще получат награди.

Най-находчивите попадения ще определи публиката чрез он-лайн гласуване на Facebook страницата на конкурса - „Символ на правата на човека”.

Изпрати авторска снимка на символа на правата на човека в действие и стани част от инициативата. Как би го пресъздал и направил свой? Заедно можем да направим така, че символът на правата на човека да полети! Включи се и ти!

Фотоконкурсът "Снимай МЕ" е част от проекта "Бъди част от универсалния символ на правата на човека - направи го свой" на Фондация Арт.Е - Център за насърчаване и развитие на визуалните изкуства и Фондация Сила за живот Пламен Толев и се осъществява по "Програма Младежта в действие” на Европейския Съюз.

За повече информация посети www.snimaime.tumblr.com


http://festival2012.weebly.com/uploads/3/7/0/2/3702982/2113766_orig.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс „Снимай МЕ - бъди част от универсалния символ на правата на човека"
Автор: Canon   
Дата:   20-07-13 01:59

Основни критерии за избор на журито ще бъдат нестандартната визия, творческият подход и свободата на въображението на участниците. Най-интересните и сполучливи снимки ще получат награди.

Най-находчивите попадения ще определи публиката чрез он-лайн гласуване на Facebook страницата на конкурса - „Символ на правата на човека”.


Това ли е журито?

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс „Снимай МЕ - бъди част от универсалния символ на правата на човека"
Автор: skywriter   
Дата:   20-07-13 02:11

"Снимките ще бъдат оценявани от жури, което ще определи петима номинирани за награда и ще избере трима победители. Избраните от журито трима победители ще получат уникални, ръчно изработени награди с универсалния символ на правата на човека.
Чрез гласуване в периода 16 – 30 септември 2013 г. във Facebook профила на „Символ на правата на човека”, потребителите на социалната мрежа ще изберат от всички изпратени снимки за участие в конкурса носителите на "Награда на публиката". Авторите на пет снимки с най-голям брой харесвания (“Like”) ще получат фотографска силиконова гривна за ръка."


Това е от сайта на конкурса.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс „Снимай МЕ - бъди част от универсалния символ на правата на човека"
Автор: Canon   
Дата:   20-07-13 02:31

Да, не е лично насочен поста ми, споделям си мнението за регламента

facebook:
Колежката, с хубавото лице и тяло:

maria.todorova marcheva, Всички приятели: 4 993


Колегата, с голямо име във фотографията:

Александър Иванов, Всички приятели 1 132


Да позная ли от първи път, кой е в по-добро положение за фейсбукско кликане (щото това не е журиране)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »