Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 някой има ли опит със Зарядни батерии Camelion
Автор: pstoev   
Дата:   09-07-13 12:12

Някой има ли опит със Зарядно устройство Camelion+батерии
Каква е тази марка?
camelion

Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядно устройство Camelion
Автор: mihajlov2   
Дата:   09-07-13 12:46

Честно казано, за да няма изненади, винаги съм предпочитал Санио (батерии и зарядно).

Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядно устройство Camelion
Автор: iva_drag   
Дата:   09-07-13 13:37

Camelion Always Ready 2300 се държат не по-зле от Sanyo Eneloop, че даже са и по-добри.
Вземи си от тях.


Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядно устройство Camelion
Автор: dimidumi   
Дата:   10-07-13 02:48

Camelion са известна марка, държат се прилично, ползвам ги от 2 години. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядни батерии Camelion
Автор: firkov   
Дата:   11-07-13 17:17

Снимам с два комплекта от 4 години единият се скапа, другият още държи по 600 - 700 снимки.


Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядни батерии Camelion
Автор: pstoev   
Дата:   11-07-13 17:47

а колко държат със светкавица?

Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядни батерии Camelion
Автор: piknik   
Дата:   11-07-13 20:54

Да споделя и аз. Купих си преди време по-скъпия вариант Хамелеон ( дето има тестер за дефектни батерии, 6 броя осугуровки и т.н) - сега е 35 лева.
Изкара 5-10 зареждания... една нощ не щя да изключи - батериите бяха като Котлон, после се повредиха 2.

Беше ме Шубе..[smilie5] обадих им се - Те казаха елате в магазина.
Очарован съм от ТЯХ !![cool] Показах им го и им обясних - ще си платя, но искам друга марка ( САНИО ). Направо го прибраха без тестове и проблеми - ДАДОХА МИ ПО-СКЪПО САНИО С БАТЕРИИ И МИ КАЗАХА, ЧЕ НИЩО НЕ ИМ ДЪЛЖА !!!!!

Страхотни Хора !!!!! Така ме спечелиха и само от там ще си пазарувам !!!!

За справка Санио са най-големият производител на батерии. Може и да бъркам... Дюрасел не са разпространени у нас, както и др. производители.
Саниото за разлика от Хамелеона тежи 3 пъти повече - много солидна изработка - батериите им държат много яко.
Вероятно съм попаднал на дефектна бройка с Хамелеона ( избрах си го него щото е немски, но ).

P.S Ако нещо от моите думи звучи като РЕКЛАМА, нека Модераторите да изтрият каквото е необходимо !!!

Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядни батерии Camelion
Автор: aldygreen   
Дата:   11-07-13 21:17

piknik написа:


> За справка Санио са най-големият
> производител на батерии.

Не уточняваш за какво Санио става въплос. Защото моите впечатления от Sanyo 2500 са лоши. Много бързо сдадоха багажа, два комплекта един след друг. Паралелно с тях един комплект UNIROSS (френски) надживяха Sanyo комплектите. След този номер си взех UNIROSS HYBRIO, нещо като Sanyo ENELOOP и нямам грижи вече повече от три години.

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: някой има ли опит със Зарядни батерии Camelion
Автор: piknik   
Дата:   11-07-13 22:24

Ти ме уби :)
Рових 10 минути да намеря спецификацията у нас.
Сега това зарядно на Санио с батерии се продава за 36 лв. На него пише, че са 2000 mAh.
Всъщност са 1900 mAh Sanyo ENELOOP, но това не е важно.
Явно стандартът 2000 mAh е чук - мощен и се зарежда бързо, другото е екзотика и измамно, че имаме по-дълго време мощност или капацитет - не съм физик.

По друг повод споделям - бях се загелдал по UNIROSS френски, а ТЕ са вносители и представители, но когато отидох в "Дъждовната, Валежната фирма" - бул. Васил Левски (за компоненти за Компютър става въпрос) така Лошо, Безхаберно и Нагло се отнесоха с мен.... ( Служителите си цъкаха Скайп, Фейс и игрички - видях ги, че направо им пречех ).
Кутия за Комп "Gigabyte" исках - те са вносители. Отговор - "Виж я в Сайта". Ама аз идвам в Шоурума да я видя - отговор: "Ние такъв модел не предлагаме.." Влизаме в техния сайт и им показвам модела, който е наличен и пише ( елате да го видите в нашия Шоурум ), а Те - ми ние не знаем, че го продаваме...
Викам добре, да погледна други модели - Те: "Всичко е пакетирано и не може да го видиш..., ако си го купиш - ще ти го разпакетираме и покажем.."
Велико-Търновската Фирма я зарязах - UNIROSS, Гигабайт дъна, видеокарти, кутии без пари да ми дават - няма да ги взема...
Това го пускам за Инфо - лично преживяване..



Публикацията е редактирана (11-07-13 23:16)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »