Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: tomata   
Дата:   03-07-13 21:00

Вчера по това време един малоумник на кръстовището пред Университета поиска да счупи апарата ми-почти до бой стигнахме-що съм ги бил снимал,искал ли съм разрешение,бил съм ченте и какво ли не...Бях изостанал от шествието,видях група хора,блокирали кръстовището пред Университета.Я,нещо ново,викам си,да щракна няколко кадъра...После си дадох сметка,че тия не са от авентичния протест,шествието вече се беше оттекло към Орлов мост.Днеска се повтаря същото-шествието си върви по традиционния маршрут,30-тина човека го изчакват да отмине и блокират кръстовището.Колеги,внимавайте с тях,не са читави !
П.П.Аз НЕКС-а го спасих,ама съм 98 кила...
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: marchello   
Дата:   03-07-13 21:05

[smilie2]
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: hemilio   
Дата:   03-07-13 21:42

[smilie2] ,лоши хора!

Избирай по-добре кой да снимаш!
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Jankoff   
Дата:   03-07-13 22:09

Абе, какви снимки, такива не са да им се обръща внимание. Аз по принцип одобрявам да се протестира срещу политическите мутри - те всичките са маскари, ама тоя път тия протестиращите съвсем са изперкали. [smilie9]
Какво искат? Да паднело правителството? Ами нали е редовно избрано. [smilie11]
Така ако се почне, ами то срещу всяко правителство може да има протести и искания да се маха .... и така безкрай. Не става така, нещо е сбъркано. Та накрая и, ако отидеш да ги видиш и снимаш, може да искат да ти счупят апарата или да те набият. Цирк. [smilie23] [smilie11]

 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: fitnesman   
Дата:   03-07-13 22:13

А, не...нищо не сбъркано...И как е редовно избрано? Мнозинството от хората ли са ги избрали? И също така хората имат право да протестират - нали сме демокрация, а?
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: daniil-k   
Дата:   03-07-13 22:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Jankoff   
Дата:   03-07-13 22:23

fitnesman: "И как е редовно избрано? Мнозинството от хората ли са ги избрали? И също така хората имат право да протестират - нали сме демокрация, а?"

Не са ги избрали мнозинството, но същото това мнозинство е можело да се яви на урните. Като не се е явило, то се е отказало да поеме отговорност. Какъв е проблемът?
Да, имат право да протестират, и нека да си протестират. Нека политическите мутри да знаят, че има кой да ги наблюдава и да им иска сметка. Но в същото време е налице нелепа ситуация. Ама те, казват, не ни чуват и не подават оставка. Ама що да подават оставка, бе? Щото на някого така е хрумнало?!?
Аз съм против комунистите и турците, а също и против ГЕРБ и Атака. Но случващото се е абсолютна нелепост. Пак казвам: след нови избори днес без всякаква промяна на правилата, ще дойде следващият загубил и ще вземе и той да иска оставка. Ама така просто така не става.
Нека да направят 1% праг за партиите в парламента и задължително гласуване като в Гърция - това ще е радикална и истинска промяна. Ама няма да го направят. И протестиращите не го искат. Искат оставка. И след евентуална оставка кво? Пак същите мутри .... [smilie23] [smilie9]

 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: idivanov   
Дата:   03-07-13 22:26

Jankoff, верно е цирк, но тези на улицата са публиката. Нещо не харесват играта на артистите, та ги освиркват...[smilie23]
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: daniil-k   
Дата:   03-07-13 22:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Jankoff   
Дата:   03-07-13 22:33

daniil-k: "при сегашните правила бсп и атака ще видят парламент през крив макарон"

И що така ще видят парламент през крив макарон?
Щото на теб така ти се иска?
Щото си отишъл там и си викнал срещу тях 5-10 пъти, и си решил, че ауууу, ама те вече мнооого са дискредитирани. [smilie5] Дааа, бе.
Извинявам се много, ама това е повече от инфантилно.
И БСП, и Атака на мен не ми харесват, но те си имат привърженици, които няма да ги изоставят, щото на daniil-k ей-така от десетина дни така му се иска.

 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: daniil-k   
Дата:   03-07-13 22:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: hotsnail   
Дата:   03-07-13 22:39

Jankoff днеска имаше разни проучвания нови ако сега имаше избори...и Атака и БСП не е ясно дали ще влязат, но дори да влязат ще е символично.

Пък и БСП е пред разпад. Ако Орешарски подаде оставката тия дни БСП до часове след това ще се разпадне или раздели със Станишев. Реално от едната страна е Станишев с 5-10 закоравели бандита от другата страна са почти всички останали в БСП. Ако не си наясно потърси в мрежата изказвания и статии на Ивайло Калфин, Георги Първанов, Румен Петков, Нидал Алгафари, Кадиев и много други видни БеСеСПари.



Публикацията е редактирана (03-07-13 22:44)
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Jankoff   
Дата:   03-07-13 22:44

Хи-хи-хи, аз съм антика, и по тая причина съм видял и разбрал много неща. Например - помня Пражката пролет.
А тия, дето сте на протестите, сте едни хлапета, които приемат желаното за действително.
Аз мразя комунизма и комунистите, и мога да кажа, че през 1989 г. бях на 35 г., и че от това поколение 90% сме против комунизма.
Но сме видели комунизма и го познаваме. А за вас той е нещо, което не разбирате, но сте чували, че е лошо, и по тази причина можете да се дърлите срещу него на площада.
Съжалявам, но е точно така.
Имаше си избори, има си резултати от тях, протестите са един нелеп цирк. Да, това правителство е боклук, като предишното, и по-предишното, пък и всичките. Но то е нормално избрано чрез народа и следва да управлява. При това иска да направи нов изборен кодекс.
А хлапетиите на площада искат не то да направи нов изборен кодекс, ами просто да се махнело. За да дойде друго, пак на БСП.
Уффффф, да бе, ама то БСП няма вече да влезе в парламента .... [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: fitnesman   
Дата:   03-07-13 22:46

Ами хората искат някаква промяна вече - ами на всички ни писна да ни правят на маймуни - ето затова протестират по улиците. Не е ли смешна, та чак трагична ситуацията - комунисти, турски ченгета и уж националисти..хихиихих егати пародията. Е как да не излезеш да им се посмееш .... ами не ги щем, ни тях, нито никой от предишните..
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: daniil-k   
Дата:   03-07-13 22:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: hotsnail   
Дата:   03-07-13 22:51

Виж сега

1. Изборите бяха незаконни и фалшифицирани! Има дело в момента и много е вероятно да бъдат касирани.

2. След изборите се извършиха множество престъпления или граничещи с престъпление действия. Според нашия български действащ НПК говорим

От тук насетне хората дето протестират търсят отговорност от тия дето са избрали за престъпленията. Щото прокурора е престъпник пак по нашите закони - участва в предизборната кампания...и не ще да гони бандитите и себе си включително.

Та народа си е в правото да избере някой и като го види че тоя някой не прави това за което е назначен...отиваме и го гоним. Това е положението.

А в нормални държави от по северната част на Европа ако някой направи глупости подобни на тия дето станаха в нашия парламент просто си подава оставката и заминава на политическото бунище. (Слушай малко новини за Швеция или Великобритания ще се шашнеш). Както знаеш обаче БеСеСПари хората само за парите мислят и оставки доброволно не дават. Та ако ти пука ела утре да ги гоним заедно
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: pmartinov   
Дата:   03-07-13 22:52

Jankoff

БСП и Атака може да си имат твърди привърженици,но нормалните хора вече няма да заложат на тях.

Всички от БСП които ползват главите си по предназначение виждат че Станишев обслужва само олигарсите които го лансират.

След психосериалите на Болен Лидеров няма нормален човек който вече да му повярва на циркаджилъците.

Такива селски хитлеровци вече са аут.

 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: daniil-k   
Дата:   03-07-13 22:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: vlatom   
Дата:   03-07-13 22:55

Клубът е жив !!! Не се гаси туй,що не гасне !!! Пишеше го в пушкомите на гимназиите едно време,оставям настрана класиците .Човекът за снимане говори,вие накъде се отнесохте?Аз му благодаря,и аз снимам там,ще имам едно наум!
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Jankoff   
Дата:   03-07-13 22:55

daniil-k: "Jankoff явно е един от ония 25 човека на протеста подкрепящ правителството"

Не, Jankoff не подкрепя правителството, просто гледа сеир и се смее на глупостта.
Оооо, ама, ние - казват - сме млади, красиви и умни. И не сме маскари.
Ха-ха-ха! И през 1989, и през 1996, и през 2000 и т.н. бяха все такива, които бяха млади, красиви и умни, и не бяха маскари.
Резултат: днес всички политически мутри са маскари. Мисля, че по този пункт поне ще имаме консенсус.
А откъде днес ще се вземат немаскарите? Децата на предните маскари ще са немаскари?!?!? Айде бе? Просто в политиката влизат маскари - това си е програмирано.
Както много точно се изрази днес един: "Когато свършат протестите, протестиращите ще са последните, които ще разберат за какво са били протестите."
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
То не е смешно, де, ами е тъжно, ама както и да е.

 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: fitnesman   
Дата:   03-07-13 23:00

За съжаление си прав в някои неща...Но не трябва да се примиряваме с тази тъпотия в момента. А и май че вече е време някакво гражданско общество и съзнание да имаме, не мислиш ли?
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Digitalgab   
Дата:   03-07-13 23:02

Да,но левицата няма да изчезне, ще се прероди само, а десните партии нямат електорат понеже средна класа също няма и могат да си служат само с шашми и манипулации на хорското съзнание.

ДПС+БСП/нова/ + още нещо, ще продължат да управляват, щото страната има нужда от нова левица.
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: Jankoff   
Дата:   03-07-13 23:06

Малий, що ли се обадих? То стана спор за до сутринта. [smilie5]

hotsnail: "Изборите бяха незаконни и фалшифицирани! Има дело в момента и много е вероятно да бъдат касирани."

Ха-ха-ха! От кого ще бъдат касирани? От Конституционния съд?
Който е пълен с комунисти, назначени от Гоце - огромно червено мнозинство.
Назначени от агент Гоце, ама и не само от Гоце. [smilie23]
Кой назначи Велчев за член на КС? Ами как кой? Така нареченият президент, който се прави на антикомунист и обяснява, че бил ирландска пастирка в миналия си живот! [smilie23]
Ирландска пастирка може и да е бил, обаче антикомунист е толкова, колкото аз съм трамвай. И който, както говорят злите езици, е бил щатен в ОК на ДКМС в града с хубавото име Благоевград. Кръстен на терориста Дядото. [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
Впрочем КС би могъл евентуално да касира изборите, но това ще стане само, ако комунистите решат, че трябва да се отива на нови избори .....
То не е само да се дереш по площада, трЕбе и малко мислене .... [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (03-07-13 23:11)
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: fitnesman   
Дата:   03-07-13 23:10

....не знам, не мислите ли че Клуба ни липсва..?
 Re: Вчера един идиот поиска да счупи апарата ми
Автор: daniil-k   
Дата:   03-07-13 23:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена