Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво е това "животно"?
Автор: ogogogo   
Дата:   01-07-13 09:40

Колеги вижте на какво попаднах докато се ровех в "Битака".
http://prodavalnik.com/profesionalen-fotoaparat-mitsubishi-fotosistema-910-e-i21023365#
Там по-принцип всичко е "профисионално" но все пак някой срещал ли е тази гад и какво изобщо е това?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това "животно"?
Автор: qpalzm   
Дата:   01-07-13 09:42

за първи път виждам такова нещо...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това "животно"?
Автор: alphatier   
Дата:   01-07-13 10:13

Това е нещо доста старо и е явно,че го продава някъв див селянин,който си няма хал-хабер какво е това.Това е само част от система за бързи паспортни снимки.Ето линк : http://www.mitsubishi-vis.de/download/produktinformation/200381238_dis910e_engl.pdf


Главата върви към 400лв в Ебай,но е много важно да се спомене че е професионален фотоапарат и в магазина е 1500 еврА [smilie18] Ако имах време щях да му се обадя и да го питам дали прави хубави снимки [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това "животно"?
Автор: janst   
Дата:   02-07-13 02:19

Аз пък имам време [smilie5] :

"Здравейте, Интересувам се от системата. Бихте ли ми казали колко мегапиксела е и колко зум има. Можете ли да ми пратите някакви снимки, които са правени с нея. Благодаря предварително!"

"Апаратът е на моя приятелка, чисто нов е, не го е употребявала. Ако искате звъннете на посочения номер за да направите среща и да го видите на място. Живее в Младост 4, блок 451. "

"За съжаление не съм от София. Бих дошъл за да го видя, но искам малко предварителна информация за системата - колко зум има и колко мегапиксела е, както и снимки правени с нея. Досега съм снимал само с малък апарат и вече искам да си взема професионален. "в

coming soon... [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това "животно"?
Автор: slav4cho   
Дата:   02-07-13 03:00

Ще чакам продължението,историята се очертава интересна :D

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това "животно"?
Автор: qpalzm   
Дата:   02-07-13 11:44

пуканки

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това "животно"?
Автор: kimi   
Дата:   02-07-13 14:55

"ПРОФЕСИОНАЛНА ФОТОСИСТЕМА ЗА ОТЛИЧНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ......" [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е това
Автор: патаран   
Дата:   02-07-13 15:56

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=13914


Аз го имам от 6-7 години, даже съм го пуснал в базара

камера и термотрансферен принтер за паспортни снимки, ако някой иска повече инфо да ми пише.

Купих го навремето за 6 хиляди лева от инфомедия,много добре работи и още имат консуматив за него.

Относно обявата в битака - не мисля че само камерата би вършила някаква работа без принтера


Ползвах до преди 2 месеца, продавам го защото купих Epson L800 [beer]



Публикацията е редактирана (02-07-13 16:13)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »