Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Чирак
Автор: petio0o   
Дата:   22-07-13 23:55

Добър вечер [beer] . Интересува ме дали ще се намери някой желаещ да ме експлоатира като малолетно индийче във фабрика за обувки (ШЕ-ГУ-ВАМ СЕ) . Такааа . Бих желал да намеря сериозен фотограф , който има нужда от помощник , но примерно няма възможност да си го позволи . Ще му помагам с каквото мога (безплатно). Живея в град Стара Загора и като цяло не сам много навътре в нещата , но искам да се уча , усъвършенствам и развивам . И нямам възможност да пътувам много за това е желателно експлоатацията да се извършва в Стара Загора [smilie5] . Лека нощ и благодаря за отделеното внимание .


Отговори на това съобщение
 Re: Чирак
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-07-13 00:12

Много добро начинание си предприел, подозирам обаче, че няма да намериш колега, който да те обучава безплатно и то най-вече от страх да не му откраднеш занаята. Хората изкарват дори пари с курсове по фотография и щом сам казваш, че нямаш много опит - той на теб ще помага, а не ти на него... Успех ти желая и дано има добри хорица, които да се свържат с теб за чиракуването!

Отговори на това съобщение
 Re: Чирак
Автор: MikeDimit   
Дата:   23-07-13 00:15

В града има кой да те учи/обучава. Питай и постоянствай, защото заралиите сме си чешити отвсякъде :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Чирак
Автор: Frenchev   
Дата:   23-07-13 00:24

Успех в начинанието. Аз напрактика си търся нещо подобно, но в доста по различна сфера и на съвсем друго място.

Та както казах успех. И ако има поне един умен колега в региона, съм сигурен, че ще ти даде шанс да се представиш. От там нататък от теб зависи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »