Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проект: Фотографски курс. Моля за малко съдействие
Автор: pl3omax   
Дата:   23-04-13 13:31

Здравейте, аз съм студент 3 курс в Икономическия университет във Варна. Имам да правя проект, колегите си избраха да спасяват животни, изоставени деца и т.н. Аз реших да пиша за Фотографски курс. Нямам намерения дори да опитам реализацията на проекта, но трябва да го направя за да си взема изпита. Това за което моля за помощ е какви са дейностите по организиране на такъв курс, първите които се сещам са: намиране на помещение, лектор, техника с която ще се работи. Сигурен съм, че има още и ще се радвам някой да ми изброи дейностите по подробно. Също така в края на измисления от мен курс ще има изложба със снимки направени по време на обучението. Ако може и подробно изброяване на дейностите по организирането на изложба (печат, рамкиране, помещение). Благодаря на всички отзовали се! :)


Отговори на това съобщение
 Re: Проект: Фотографски курс. Моля за малко съдействие
Автор: compur   
Дата:   23-04-13 13:43

boni организира курсове. питай него!
има и други, разбира се... като lighter... и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Проект: Фотографски курс. Моля за малко съдействие
Автор: anjsan   
Дата:   23-04-13 14:00

Във Варна може да питаш Ангел Ненов -
https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=541




Публикацията е редактирана (23-04-13 14:02)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »