Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И аз влезнах в черната статистика
Автор: mbtutu   
Дата:   12-03-13 19:16

За съжаление пак тема за открадната техника

Canon 550D - SN 2933544046
Canon 650D - SN 21033011001836
Canon EF-S 17-85 - SN 23710210
Canon EF 17-40/4L - SN 1360130
Canon EF 75-300 III
Canon EF 50/1.8 II
Canon EF-S 60/2.8 Macro
REFLEX MAKINON MC 500 1:8 с преходник за Canon
2 зарядни и 4 батерии
Батериите са надписани с маркер 1, 2, 3 и 4

За любопитните - разбити две секретни ключалки, обърнат с главата надолу апартамент, непипната никаква друга техника освен описаната.

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: luboar   
Дата:   12-03-13 19:26

много жалко. ако снимките ти в компютара са останали, няма за какво да съжаляваш. ще имаш по-добра техника [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: mbtutu   
Дата:   12-03-13 19:46

Снимките са налице. Техника ще купим. Яд ме е че апаратите са на жената и малкия. И как да обясниш на едно хлапе в 5 клас защо. Както и да е. Аз не варвам да се намери нещо и ще взема нови но карам по процедурата. Надеждата умирала последна.

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: Digitalgab   
Дата:   12-03-13 19:52

Дотука гледам загуба за 15-20 хилки. Щом това не те събаря, добре си, за разлика от други, още повече, че на малкия си дал такава скъпа техника, вместо сапунерка. Мисли само, откъде те знаят че събираш всичко това.



Публикацията е редактирана (12-03-13 19:57)

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: fotocolor   
Дата:   12-03-13 20:02

баси мамата

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: exobexo   
Дата:   12-03-13 20:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: Djogata   
Дата:   12-03-13 21:28

Не е само в Бугаристан, Дания е всъщност май страната с най-много взломове на глава от населението в Европа... Ама тука хората са си виновни - застрахователната система работи (т.е., плащат ти всичко откраднато, и на практика всеки е застрахован), та на никой не му пука чак толкова за ключалки и врати, и къщите са разградени дворове в буквалният смисъл - няма решетки, няма блиндирани врати, външни врати не се заключват.

(това май не трябваше да го казвам, че ще се завтекат групи "туристи" насам) [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: guciguci   
Дата:   12-03-13 21:29

Digitalgab ,колега,къде ги сметна тея 15-20 хилки [smilie11]



Публикацията е редактирана (12-03-13 21:29)

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: GOSPODIN   
Дата:   12-03-13 21:50

Около 4К е загубата, но защо вече 20 години никой не се справи с битовите кражби. Имам чувството, че умишлено се толерират, за да се държат в страх обикновените хора.

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: mbtutu   
Дата:   12-03-13 22:25

Между 3 и 4 някъде. Полицая в прав текст ми каза че хората които могат да влезнат по този начин в апартамент в Стара Загора се броят на пръсти и те ги знаят. Шансовете да ги хванат обаче по легален начин клонят към нула. Затова и писах тук. Ако това не ме събаряше щях да отида в магазина за нови и да не Ви занимавам.

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: mcnicko   
Дата:   12-03-13 22:35

Ако може да дам малко надежда. Мен лятото ме споходи подобен ужас. На мен ми изчезнаха снимките, а не апарата - лаптопа ми замина и разни други неща... Няма да влизам в подробности, но ще кажа само, че полицията залови крадците и процедурите са задействани.

Имай надежда колега, иска се и малко късмет разбира се, дано се издънят някъде и да ги спипат тия мръсни гадове!

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: marrio31   
Дата:   12-03-13 22:43

гадна работа,в момента се предлагат разни зазтраховки за фототехника,някой има ли опит с такива,има ли смисал от тия застраховки?

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: batzeto   
Дата:   12-03-13 22:44

За това излизаме ли всички от апартамента - техниката задължително с нас. Да, досадно е, освен нея, трябва да вземем и детското столче, количката, играчки, детската санитарна чантикча... но ми е малко по-спокойно, като си е с мен, а така дори и да не съм тръгнал да снимам - няма да изпусна кадър, като си е с мен фотото. Ествествено не мога да взема цялата покъщнина, но там ме крепи евентуално задължителната застраховка (с ипотеката) на апартамента, която уж покрива и грабеж с взлом (до 3000лв мисля, че беше), за останалите електроуреди.

Казвал съм го и преди - техниката винаги с вас или поне най-скъпата (ценната) и НИКОГА в колата, дори и за 5 минути слизане до магазина за цигари [smilie7]

Съжалявам за загубата на колегата и дано се намери!

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: k7   
Дата:   13-03-13 08:42

Не е много по темата, но и аз не успях да ги докарам до"загуба за 15-20 хилки".

пс. Съжалявам за загубата. Да си здрав, ще си купиш по-хубава техника.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: simbon4o   
Дата:   13-03-13 09:11

В такава държава живеем...

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: sonda   
Дата:   13-03-13 09:34

Доста вече стават случаите тук с такива кражби и аз пак казвам,че крадците набелязват,проследяват и тогава действат!Едва ли не,човек вече вместо да се съсредоточи в творчество при снимане,трябва да се оглежда за подозрителни мутри...за съжаление!Сейфове вече трябва да си наслагат хората на скришни места...Може и в други градове да се реализира крадената стока,така че нека се дебне по заложните къщи!

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: Digitalgab   
Дата:   13-03-13 14:35

Вярно че по малко са парите но пак не са малко. Смешно или тъжно, но налага се да излизаме от дома с чанта или раница, поставени в обикновен чувал, за маскировка, само че могат да ни вземат за обирджии така!

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: entropia   
Дата:   13-03-13 21:46

Колеги, понеже се заговори за застраховка на техниката искам да споделя , че вече три години питам разни компании за застраховка на техниката , не ги споменавам, за да им правя реклама - не заслужават такава , та питам си ги аз и все един и същ отговор получавам. Може да се направи ама... и става една дълга и широка и накрая се оказва, че не може; можело да ги измамя като си продам техниката и после я обявя за открадната и разни други такива филми ми разправят. Ако някой си е застраховал техниката нека да сподели, мисля, че ще е полезно.


Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: perchinkov   
Дата:   13-03-13 21:55

Аз лично не съм правил застраховка, но една компания предлага. Говорих миналата година покрай каското. Те предлагат застраховка против кражба, която може би беше нещо допълнително към застраховката жилище и с брокера специално коментирахме условията за откраднат лаптоп, но смятам, че и за фото техника е същото. Та тогава ми казаха, че плащат и само по опис техниката, но ако имам документ за покупката тогава няма да има спор по оценката на щетата или нещо подобно. Ако има интерес ще кажа името на компанията.

Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: aldygreen   
Дата:   13-03-13 22:58

Навремето ми крадоха разни неща от къщи. Беше съвсем ачик далаверата, ясно беше кой е крадецът. Въпреки това, след много протакане и митарства по инстанции, си получих левовата равностойност на откраднатото, само след... 11 години. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: И аз влезнах в черната статистика
Автор: erolkamburov   
Дата:   14-03-13 01:33

Не може ли в тия Фотоапарати да се вгражда нещо като GPS модул и да излъчва някакъв сигнал [smile] Също като телефоните, когато е включен може да бъде проследен. Би било страхотно.

Иначе много жалко за загубата!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »