Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Изоставени сгради в София
Автор: s_gaitandjiev   
Дата:   20-01-13 19:08

Колеги живея в София и напследак много сум се запалил по черно бяла фотография и по точно Urban exploring. За тези които които не знаят какво е това---става дума за снимане на различни изоставени сгради заводи, и всички подобни неща забравени от хората.Тъй като нямам кола ми трябва нещо в София или близко до нея. Единствените достъпни такива места които са ми лесно достъпни или знам са старите бункери от войната но поради пълният мрак не ми е удобно там. Единствените други места които знам са големите фабрики в Красна поляна/по маршрута на автобус 72 и на Захарна фабрика но и 2те се охранява или са заградени.Някой може ли да ми каже други такива места в столицата.

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в София
Автор: jino   
Дата:   20-01-13 19:22

Пич в студентски град имаше няколко такива ,до 36 блок знам една .Информацията ми е отпреди петнадесетина години но не пречи да се разходиш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в София
Автор: s_gaitandjiev   
Дата:   20-01-13 19:28

е сега аз турся нещо старо като фабрика или къща с останали неща вътре не изоставен строеж

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в София
Автор: marchello   
Дата:   20-01-13 19:29

много скоро имаше такава тема, потърси я по-назад

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »