Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сапунерка до около 350 лв
Автор: G-stop   
Дата:   20-11-12 16:00

Моля, помогнете ми да избера добър компактен фотоапарат до около 350 лв. Човекът който ще го използва няма да прави никакви ръчни настройки на снимките.

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка до около 350 лв
Автор: e.StaneV   
Дата:   20-11-12 16:53

В момента и аз избирам точно такава за подарък. След дълги огледи в нета, качеството на картинката на Сони W690 най-много ми допадна. Цената е 320лв. и бие като картинка сапунерки за по и над 400 лева. Има 10x оптично увеличение - 25 - 250 мм и прави 720HD клипове. [cool] Като размер е супер компактна машинка. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка до около 350 лв
Автор: pefoto01   
Дата:   20-11-12 17:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка до около 350 лв
Автор: long68   
Дата:   20-11-12 17:32

Дори и за 150лв.има машинки които вадят прилични снимки,защо щe се набутваш? Друг е въпроса ако искаш да се похвалиш колко пари си се бръкнал.Та лично мое мнение не се набутвай с толкова пари.Дано съм бил полезен.Поздрави и успех с покупката.

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка до около 350 лв
Автор: rPaguHaP   
Дата:   20-11-12 17:43

Аз бих избрал Canon, понеже ползвам тази марка и съм доволен. Компактния Канон ми е на 3-4 години и все още си работи перфектно. Гледам че имат прилични модели за по 200-200лв, а ако искаш с по-голям зуум - към 300-350. За мен поне в повечето случай х5 зуум си е напълно достатъчен.

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка до около 350 лв
Автор: tyunkata   
Дата:   20-11-12 18:00

Ако те кефи, сега предлагам едно TZ3 на Lumix на второ за 160 лв пълен комплект. Клиповете са кофти, но снимките са веднъж, Ако имаш интерес, драсни 2 реда на лични

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка до около 350 лв
Автор: G-stop   
Дата:   21-11-12 23:33

Благодаря много за съветите!

Лек ден!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »