Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   12-07-12 20:37

Здравейте, пиша тук,защото знам ,че има хора,които могат да ми дадат компетентно мнение за фотоапарата olimpus TG 310 ... мислите ли, че е добра машинка??? Какви са предимствата и недостатъците му според Вас? Намерих го на добра цена и мисля да направя подарък на родителите ми по случай годишнината им :)


Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: bradpit   
Дата:   12-07-12 21:07

Виж снимките в моя профил.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   12-07-12 21:52

Никак не е зле... всички ли са правени с този Оlympus? Особено поредицата от снимки с котки е доста добра :) ,а нещо под вода нямаш ли снимано да видя и там с какво качество са снимките?



Публикацията е редактирана (12-07-12 21:53)

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: pefoto01   
Дата:   12-07-12 22:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   12-07-12 22:17

Значи си доволен от апарата??? И си струва да го купя? В фотопавильон го намерих на промоция за 249 лв без никакви допълнителни аксесоари,но май цената е добра...

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: S.Paskalev   
Дата:   12-07-12 22:30

Ако снимките на bradpit не са с донагласяни цветове и шарпнес- струва си машинката. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: bradpit   
Дата:   12-07-12 22:41

Аз го взех за 185 лв от промоцията на Техномаркет Петък13 - на половин цена. Приятно съм изненадан от възможностите, но снимките трябва да се ресайзнат до 1600х1200 от 14-те мегапиксела, както снимам обикновено. Снима добре и на 1600 ISO, а нощният режим е като при Сони - прави 6 последователни снимки на ISO 100 и ги сглобява, като шум на практика липсва. Прави супер клипове HD под вода и даже звукът е супер. Има стабилизация на видеото и макар и цифрова е супер. А по размер самият апарат е може би най-малкия в този клас. Резервна батерия е 6 лв от DX. Светкавицата се оказа също доста силна. Веднъж като нагласиш настройките и само щракаш.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: bradpit   
Дата:   12-07-12 22:58

Има корекция на сенките, която работи учудващо добре.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   13-07-12 08:14

Много ти благодаря! Мисля да го взема:) аз по принцип снимам с Nikon L100 и съм много доволна, но държа да имаме и нещо по-малко и удобно, а и мисля е добър подарък :)

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   13-07-12 15:09

Като спомена батерията... бързо ли се скапва?

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: guciguci   
Дата:   13-07-12 15:23

Ще се удави! Малко повече от 1 метър под вода и пуска вода при батерията. Не е добре направен

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   13-07-12 18:45

Хм... останал е само един и се чудя да го вземам ли да не го ли вземам... а самият апарат ли се поврежда или само батерията???

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: Py   
Дата:   13-07-12 18:52

Ще се удави, ама друг път [smilie3] Аз с изкарах досега 3 морета с един ТG-610 и още си е жив и здрав. Само тябва да се мие след солената вода и да изсъхне добре преди да се отварят капаците.


Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: bradpit   
Дата:   13-07-12 19:18

Когато се снима под вода не е необходимо да се потапя дълбоко, а просто обектива да мине под нивото на водата. Оригиналната батерия е добра, ако се зареди вечерта - изкарва цял ден щракане или 1 час видео. Гумените уплътнения и ключалката са добри.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: bradpit   
Дата:   13-07-12 19:42

Не всички снимки в моя профил са снимани с TG-310, виж EXIF информацията под снимката (цъка се на стрелката). Самите снимки са единствено ресайзнати или с irfanview или с light image resizer. Може да се използва автоматичното ресайзване при качване в SkyDrive.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus TG 310
Автор: tede_92   
Дата:   13-07-12 23:53

Поръчах го вече :) надявам се да ми хареса ако ли не...здраве да е :D Благодаря все пак!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »