Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: valentinbg   
Дата:   25-05-12 09:07

Здравейте, интересувам се от фотография, но предимно любителски. Дъщеря ми обаче също взе да се пали и почна да ми дава зор да си купуваме огледало-рефлексен фотоапарат. До сега снимах с Canon PowerShot A590IS, но отразявах само семейни и другарски сбирки, и пътувания. С нарастващия интерес на дъщерята явно ще трябва да закупя нова техника, защото предпочитам детето да се занимава с фотография от колкото с други работи. Та въпроса ми е за бюджет до 1000 лева какво бихте ми препоръчали? Дали да взема някой от най-евтините канони или никони от техномаркетите или да се оглеждам за нещо втора употреба. Като се има в предвид, че съм неразбиращ втория вариант ми е малко рисков. Благодаря предварително на отзовалите се!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: my.point.of.view   
Дата:   25-05-12 09:32

Нали ти е дъщеря?
Купи й ново фотоапаратче, опаковано. Радостта й ще е много по-голяма от това да си й взел висок клас втора употреба.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: soulreader   
Дата:   25-05-12 10:22

Канон Еос 1100 Д със 18-55 стабилизиран. Ще ти излезе 780 лв нейде. И до 3 месец си приготви пари за обектив 70-200, него и 2ра употреба ще му е радва, повярвай ми. Успех.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: hemilio   
Дата:   25-05-12 11:01

тяло Nikon D3100 + обектив Nikon AF-S DX VR Zoom-Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G + чанта Nikon CF-EU05 SLR System Bag

Това за 1049лв е чудесно предложение!!!

Успех![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: atisas3   
Дата:   25-05-12 11:39

Ако може да купуваш от чужбина, аз бих взел това:
Canon Kiss X4 /550D + 18-55mm
393 паунда = 955 лева

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: simon4o_bg   
Дата:   26-05-12 16:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: batdin   
Дата:   26-05-12 16:55

И аз да дам акъл, не,че много го имам...

Един Никон Д80 на старо е по-добра покупка от някой нов, но по-нисък клас.Защо? Защото може да му се закачат по-разнообразни старички обективи,които ще имат автофокус на това тяло и се намират по-евтино от подобните с вграден мотор (говоря за 50мм/1.8 ; 85мм/1.8 ; 28мм/2.8 и т.н.)
(Визирам само Никон,че само там имам малко опит)

Впрочем за кадрите: Моя апарат от нисък клас вече има към 40000 кадъра.Бих купил на старо с 10-15 хил. кадъра.



Публикацията е редактирана (26-05-12 16:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотоапарат за начинаещ фотограф
Автор: Tenebrus   
Дата:   27-05-12 09:12

Simon4o 10-15 кадъра е нищо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »