Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Na bira
Автор: filmmaking   
Дата:   16-03-12 20:06

Здравейте колеги,
интересува ме има ли къде в гр. Пловдив да се наеме фототехника и в частност Canon 5D Mark II и някой от следните обективи 70-200mm 4L, 85mm f1.2, 24-105mm, 24-70mm, 17-40mm, 100mm f2.8 macro.

Павилиона не предлагат доставкa на техниката която отдават под наем до магазина им в Пловдив.

Синтезиса предлагат такава доставка, но нямат магазин в Пловдив.

Някой да е чул нещо или някой колега да дава такава техника под наем?

Отговори на това съобщение
 Re: Наем на фототехника за Пловдив
Автор: slyn4ogled   
Дата:   16-03-12 20:52

Не е по темата, но Павилиона загубиха доста като отказаха услугата "техника под наем" с доставка до Пловдив ...
Май имаше и тема по въпроса ...
Успех с търсенето, колега ! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Наем на фототехника за Пловдив
Автор: chavdark   
Дата:   16-03-12 22:05

Не знам дали те загубиха, но ние със сигурност. За съжаление нямаме фотосинтезис в Пловдив. [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Наем на фототехника за Пловдив
Автор: tziko   
Дата:   16-03-12 22:56

Като гледам ква техника е изброена, може би си струва едно отиване до София, все пак само една магистрала е.



Публикацията е редактирана (16-03-12 22:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Наем на фототехника за Пловдив
Автор: filmmaking   
Дата:   16-03-12 23:12

Синтезиса доставят до магазините им в страната, в случая Стара Загора ми е по близо от София и това го спрягам като евентуален вариант, но става въпрос за наем за 1 ден от който техниката ще е ангажирана поне 6 часа и се съмнявам да успея да я взема навреме да направя фото сесията както му е реда и да я върна пак навреме, а не ми се иска да плащам за още един ден допълнително без да ползвам техниката.

Определено Павилиона губят от отказа им на доставка за техника под наем до магазините им в страната.

Все още някой ако знае някакъв вариант или друго място за наем да сподели, изрових всички теми, но нищо по въпроса...



Публикацията е редактирана (16-03-12 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Наем на фототехника за Пловдив
Автор: goldroks   
Дата:   17-03-12 16:29

Аз се интересувам от същия въпрос. След 2 месеца ми предстои да снимам на една сватба и ми се искаше да имам по-читав обектив за това, но няма от къде да го наема в Пловдив [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »