Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обща тема
Автор: pefoto01   
Дата:   11-03-12 05:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: pefoto01   
Дата:   11-03-12 05:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: мара   
Дата:   11-03-12 10:25

451

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: stardriver   
Дата:   11-03-12 10:29

"Здравейте, скъпи приятели! Този сайт е направен за вас. На него всеки фотограф, професионалист или любител, може да се изявява свободно и да общува с останалите. "

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: mugen   
Дата:   11-03-12 10:32

То и рейтинга е наш, не на администраторите, така, че какъв е смисъла от теми за рейтинг не мога да разбера. [smilie11]







Кво толковма го гледате...
https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonThinking.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: Alex-dan   
Дата:   11-03-12 10:34

mugen [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: vaskoto1   
Дата:   11-03-12 10:57

13. Форумът не е място за въпроси към администраторите на сайта или каквато и да е комуникация с тях, както и за теми свързани с правилата на сайта, рейтинг системата и др. подобни. Всички подобни теми ще бъдат затваряни или изтривани без предупреждение.

аз затова и се отказах да пиша теми по въпроса.
каквото-такова.
няма особен смисъл-ако тук не ми харесва-интенет широк. поне аз, самия реагирам така към хора, които правят подобни "революции" в сайта, в чието управление участвам, така че... нито тук, нито някъде другаде ще бъде по различно.
да, форума е на потребителите, но докато интернет е свободна зона-този форум (както и всеки друг) не е. той е на тия, които се грижат за него. и те определят правилата.
пък ти-ако искаш.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: Alex-dan   
Дата:   11-03-12 11:09

Все тоя рейтинг та рейтинг... И какво ако не е анонимен и се вижда кой за кого гласува? Аз в един конкурентен сайт навремето затова спрях да влизам след една-две седмици само, понеже блесва кой за какво е гласувал до последния човек и групичките стават доста стабилни и очевидни. Просто се издразних с това "ти на мен, аз на теб" и дори и да не ми пука особено за точки от тогава и не влизам там... Все едно една заснета вече снимка ще стане по-хубава ако не е 100 ами 300 точки [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: мара   
Дата:   11-03-12 11:14

хем е така, хем не е. мене ми се струва почтено всеки да гласува явно. обаче за останалите хора не е така[smilie18] . затва управата си е направила изводите и на база опит си е взела решенията.

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: vaskoto1   
Дата:   11-03-12 11:19

айде ще направя последен опит да буня ситуацията:
точките ме болАт. виждането ви ми е интересно.
уж с точки се изразява мнение, ма аз не обичам математиката, а и в една постна цифричка не мога да прочета какво точно харесва/нехаресва твоя милост.
затова, хора, УМОЛЯВАМ ви, НЕ гласувайте-ПИШЕТЕ МНЕНИЯ!
за всички нас, мисля, това е по важно от точките.
е, добре, не за всички нас, че ше ми дое множко, за мене!
аз искам да видя през твоите очи, с подробности, които 1и3и4 не ми дават...
капиш?[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: мара   
Дата:   11-03-12 11:27

аз каписко [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: Alex-dan   
Дата:   11-03-12 11:37

мара, мен хич не ме притеснява да излиза на кой съм гласувал, даже и с какво точно :) Да не говорим, че моя А глас, кучета го яли [smilie18] Обаче от това да се промени леко системата произтичат други проблеми. Да, разни +++ няма да ги има, ама дали ще се вдигнат градивните коментари [smilie8] Всеки един глас ще е като +++ !!! И тия дето обикалят да гласуват наред така или иначе пак ще си получават ответния вот.

Компромисно решение - да се виждат само Б авторите [smilie18]
И пак - как можеш да забраниш на всички Б птичари да гласуват за птички, портретистите за пички и т.н... И Ю автор да съм, като ти кажа "Гласувах със злато щото ме кефи, даже и ти да мислиш, че е боза, не може ли?" върви ми опонирай [smilie18]

На всяка система може да и се намери цаката - в крайна сметка си зависи от нас потребителите. На едни и същи хора какъвто и сайт да им дадеш, все тая [smilie5]



Публикацията е редактирана (11-03-12 11:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: mr_green   
Дата:   11-03-12 11:41

vaskoto1 колега съгласен съм с теб,мнения трябват ,но от друга страна в бг, всеки си има свое собствено и винаги се започват едни спорове и всичко се разводнява.Пък и едва ли някой ще има толкова свободно време ,че да дава мнения за всички снимки ,това си е къртовски труд и то за без пари [smilie2].Всичко е толкова субективно ,че дори и аз днес си харесвам дадена снимка ,а утре не чак толкова и тогава кое мнение е по меродавно [smilie11] .Но определено без съвети и насоки си е трудно [smile]
Може би е редно да има нещо от сорта на вие питате ,ние ви отговаряме ,но като знам какви отговори съм получавал,на мои въпроси [smilie10] едвали ще се получи нещо сериозно. Айде със здраве [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: gecata   
Дата:   11-03-12 11:48

Класната ми от прогимназията обичаше да казва, че разликата между умните хора и глупавите била, че умните си казвали глупостите на ум, а глупавите на глас.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обща тема
Автор: Alex-dan   
Дата:   11-03-12 11:49

Ако ФФ беше толкова зле, нямаше всички да сме в малка или голяма степен пристрастени към него [smilie5] На мен сегашната система ми допада. Дори и изпипана такава, като при 500px, за техните мащаби върши работа за топ потребителите, останалите снимки просто заминават супер бързо заради огромното потребление на сайта. Крайности като хората от учтивост и 1 критика да не ти напишат, често случващо се по чуждите сайтове, не ми допада също. Така че тук, когато човек се научи да отсява нещата, никак не е зле [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »