Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: satyno   
Дата:   14-12-11 16:43

Досега съм ползвал за тази цел Kodak Ultra Dogital ААА/LR03. Случайно видях IGo Battery Charger and 4 x AAA Alkaline Batteries . Някой ползвал ли е тези батерии и какво ви е мнението за тях?


Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: DEKOV   
Дата:   14-12-11 18:43

При годност 3-4 години напред на алкалните батерии, за мен е безпредметно за радиосинхронизатор да се ползват акумулаторни батерии.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: satyno   
Дата:   15-12-11 11:24

До вчера въобще не знаех, че съществуват зарядни алкални батерии. Това, което ми харесва при тях е, че напрежението им е 1.5V, a при обикновените зарядни е 1.2V. Единственото ревю, което намерих, е за Pure Energy XL Rechargeable Alkaline, но е от 2005 година. А за 4 години ми се струва, че зарядните биха се изплатили многократно.


Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: DEKOV   
Дата:   15-12-11 16:36

Колко ти харчи този радиосинхронизатор, защото и аз ползвам, ама не помня кога са сменяни алкалните батерии.

Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: prisonbreak   
Дата:   15-12-11 19:49

26паунда. не бих дал. Вчера видях зареждащи батерии на Дурасел ААА 2500mah + зарядно за 35лв.

Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: s.lazarov   
Дата:   15-12-11 21:36

Не е малка инвестицията, но при положение, че ще ги зареждаш веднъж годишно например (зависи от интензитета на употреба, но все пак....). Ако отговарят на нуждите ти и имаш средствата, идеята не е лоша. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: satyno   
Дата:   15-12-11 21:38

Всъщност зарядно и 4 батерии плюс доставка са 18 паунда - 42 лева. Може би излиза по-евтино от igo.com , ако има кой да ти ги вземе и донесе.. А дураселките са по 1.2 волта, къде ги видя?



Публикацията е редактирана (15-12-11 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re: AAA зарядни алкални батерии за радиосинхронизатори
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   16-12-11 12:06

При сериозно ползване (YN 602rf) се е случвало да изцедя комплект батерии за под месец;
Ако през по-голяма част от годината не снимаш така - не си заслужават зарядните батерии...

п.с.
4бр Енелопки със зарядно (ААА) идват на 30-тина лв

п.с.
Също се е случвало да забравя приемника виключен и да ги изцедя за 2 дни... :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »