Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Визьор
Автор: snoopy_g   
Дата:   24-11-12 16:32

ЗДравейте,
можете ли да ми препоръчате място, където се продават увеличители за визьор? Става дума за устройства, чрез които виждаш образа приближен, за по-лесно фокусиране в ръчен режиш.

Също така искам да питам какъв е този визьор - http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/422563_288226637913016_1241450726_n.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: pefoto01   
Дата:   24-11-12 17:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: snoopy_g   
Дата:   24-11-12 18:06

Ами попринцип питам, защото единственото подобно нещо, което съм виждал в магазин(фотосинтезис) е 2х за Никон.

Иначе моята система е канон. Та добре, този визьор за лайввю помага ли за ръчен фокус или няма нищо общо?

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: didesignbg   
Дата:   24-11-12 18:16

Този конкретно е за снимане на видео удобен.
Ако искаш помощ при фокусиране ти трябва матово стъкло с клин и микропризми. Такива ползваха едно време ръчнофокусните огледално рефлексни. Продават се и сега според марката и модела, има такива от производителя на фотоапарата, или пък от външни фирми специализирали в това HAODA, Katz eye и др.

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: snoopy_g   
Дата:   25-11-12 10:42

а къде мога да намеря "клин и матово стъкло с микропризми"(ако трябва да съм честен нищо не ми говори)? след това предполагам трябва да си нося фотоапарата в някой сервиз, за да го сложат?

фотоапаратите са ми 550д и 5д - ако има значение :Д

иначе четох в интернет, че и за канон имало 2х приближител на централната част на образа от визьора по подобие на този за никон, определено търся нещо такова

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: 3df   
Дата:   25-11-12 12:00

ето

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: 3df   
Дата:   25-11-12 12:05

Гледай на цял екран

Отговори на това съобщение
 Re: Визьор
Автор: snoopy_g   
Дата:   27-11-12 00:26

мерси, и все пак ми е интересно за оптичния приближител?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »