Рекламирайте тук
ЗатвориРеклама в секции форуми и базар
Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.
За стандартната ценова листа и условия изпратете запитване до webmaster@photo-forum.net.
Всъщност Роси е цялостна личност - онова, което казва, отдавна познавам от фотографиите й. Струва си да се поучим от умението й да живее ежедневието си с усмивка - това вече е подвиг!
Хора, благодаря ви много за топлината!
Всеки има хубавите и лошите си моменти. Не съм по-различна от всички хора в тоя свят, в България. Това, което е различното е, че се опитвам да възприемам стратегията за живот на баба ми: "Щастието е въпрос на гледна точка!" Не винаги ми се получава, но съм безкрайно щастлива, че съм здрава /доколкото позволява ЕГН-то/, че имам пълна къща, па макар и разхвърляна често, че имам приятели, които от цяло сърце споделят радостите ми и че с усмивката си "осветявам" дните на хората. Какво повече да искам от тоя живот!
Желая ви страхотен ден - САМО от вас зависи той да бъде такъв!
Прегръдки!