Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 фото пътуване Оман
Автор: pavelgospodinov   
Дата:   12-05-11 21:20

Замислям фото пътуване към Оман или някоя друга пустинна дестинация - идеи, компания се търсят. Става дума за 2 или 3 седмици през юли, август или ранния септември. Пишете тук - pavel.gospodinov@me.com

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: jino   
Дата:   12-05-11 21:46

Интересна идея ,ще следа темата.
Само да ти кажа че времето което си избрал това пътуване ще бъде направо самоубийствено.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: mogila   
Дата:   12-05-11 22:00

Аз бях до границата на Оман 1 година. Не отивай в тези месеци! Дори май и септември недей.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: atrifonov   
Дата:   12-05-11 22:02

За месеците, които си избрал и Беар Грилс не може ти помогне[smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: guesswho   
Дата:   12-05-11 22:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: asahi   
Дата:   12-05-11 23:53

Отивай, докато не са вдигнали някоя революция.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: malakar   
Дата:   13-05-11 09:51

Бях в района края на септември/началото на октомври, темепературата обикновено беше 45 градуса (в град и на сянка). Може просто аз да съм уцелил топло за сезона време, но дори и така нормалната температура пак би била 35-40. Успех, идеята е супер. Дано намериш другарчета.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: pavelgospodinov   
Дата:   13-05-11 11:16

Южната част на Оман през този период е прохладна заради мусоните. Даже приличало на Европа със зеленина и т.н. Но то не е казано и точно Оман де. Мислих и за Иран или Мароко. Знам как се вадят визи за Иран лесно

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: Lalinda   
Дата:   13-05-11 11:42

Февруари.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: kameliya   
Дата:   13-05-11 14:18

Аз съм била там лятото, чак в болница няма да влезе и не е нужно да е атлет и супер трениран за да издържи на температурите. Все пак момчето може да снима сутрин, следобед и вечер, а по обед да стои на закрито. Павел, добре са те посъветвали че лятото е много горещо, но ако си решил да е точно тогава, просто използвай всички предпазни мерки - кремове, шапки, носи вода, стой на сянка и т.н. В Дубай бяхме цяла група българи фотографи, ходехме заедно до Оман на фотоекскурзии, драсни ми лични да те свържа с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: pavelgospodinov   
Дата:   13-05-11 18:58

Благодаря. Пратих ти съобщение.

Отговори на това съобщение
 Re: фото пътуване Оман
Автор: alexstudio   
Дата:   17-05-11 16:42

Минах през Mina Qaboos, Оман в средата на юни..
Това беше температурата към обед [smile]


http://photo-zona.net/images/user595/album1324/large/1305639569_kpyt6539_Oman.jpg



Добър начин за изхвърляне и обмяна на телесни течности...

Иначе е супер готино, съжалих че не съм си взел въдицата..беше фрашкано със зарган на кея. Хващаха го с топче хляб..като нашенската таранка [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »