Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: bobsan_89   
Дата:   20-01-10 21:49

Здравейте на всички. Аз се занимавам от скоро с фотография и не разбирам много от моделите които са добри. В момента ползвам Canon EOS 300V, но ми се искаше да премина на дигитален апарат. Затова гледах и си харесах Nikon P90, но не знам дали е добър и дали ще ми върши работа. Моля за мнение, и ако смятате че може би друга марка или модел ще е по-добре кажете. Предварително благодаря за дадените съвети.[smile] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: gam3ra   
Дата:   20-01-10 22:23

А защо не DSLR-че? Хем имаш и някакво обективче и аксесоари.
Иначе Panasonic FZ28/FZ38 или Canon SX10/SX20 ще са ти много по-полезни за фотография, и вадят по-качествена картина + RAW.
Но щом си свикнал на SLR не виждам смисъл да даваш купчина пари за сапунер. 350D в базара се продава на добри цени.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: bobsan_89   
Дата:   07-04-10 19:42

мерси за съвета. май ще продължа да си снимам с канончето. открих че прави страхотни снимки(ако задапаратното устройство знае как да ги прави, [smilie18] ). [smile] [smilie3]



Публикацията е редактирана (07-04-10 19:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: surg   
Дата:   07-04-10 20:10

много е лесно, купи най скъпият Канон който може да си позволиш


а за ДСЛР, следва мнооого сериозно да си помислиш за него, и за пари след това за обективи...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: the_shooter   
Дата:   07-04-10 20:27

Не е ли по - добре да се огледаш за някой ДСЛР из базара, в момента има голямо предлагане и си струва? Пък като си решиш, винаги можеш да го продадеш и да си вземеш нещо друго! Аз също страдах от комплекса "трябва да е ново" после разбрах, че ако си купиш ново от България след това гарантирано ще го продадеш на загуба, докато ако го купиш нов от чужбина или втора ръка от тука можеш след това да го продадеш на същата (или близка) цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: pefoto01   
Дата:   07-04-10 22:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: vassilk   
Дата:   07-04-10 22:34

Ако имаш финансовата възможност да снимаш на филм,снимайна филм.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за Nikon Coolpix P90
Автор: bobsan_89   
Дата:   03-03-11 16:39

Благодаря ви колеги. Вече се обурудвах с DSLR: Sony A230H с обектив DT 18-200mm. Благодаря за съветите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »