Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на обектив за Nikon D80
Автор: amazis   
Дата:   26-10-10 23:13

Здравейте
Преди няколко седмици бях пуснал тема във форума относно избора на първи DSLR и тъйкато вече зи закупих такъв втора употреба реших да се допитам до вас какви обективи мога да си купя и с какво модела който избрах Nikon D80 ще ми бъде полезен, като например вградения му мотор.
До колкото знам почти всички нови модели обективи имат вграден ултразвуков мотор и май само по-високия клас твърди или по-светлосилни стъкла са без мотор. Та има ли по-стари модели които не се произвеждат но могат да се намерят на старо, които предполагам са без мотор и могат да се използвфат с моето тяло.
като параметри ми се иска да си купя един широкоъгълен(варио) и един теле. Харесвам например 18-105; 18-135; 70-300;
Но може да не са точно такива. Какво е вашето мнение.
Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив за Nikon D80
Автор: Amigo   
Дата:   26-10-10 23:17

зимай 16-85 ВР и 70-300 ВР и готово [smilie24] [smilie5] [smilie5] и 50 1.8 или 35 1.8 [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (26-10-10 23:17)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »