Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Да подкрепим нова категория във форума
Автор: bpavlov   
Дата:   31-08-10 15:09




Мисля, че е съвсем заслужено и справедливо да има категория "Сватбена фотография". Този въпрос е повдиган и преди, но така и не се стигна до резултат. Има много автори, които не качват свои сватбени снимки, само защото ще се слеят с хилядите други във "всичко останало". Сигурен съм, че ще има и много потребители на форума, които с удоволствие биха разглеждали само добри сватбени фотографии. Истината е, че ако човек иска да разгледа хубави сватбени снимки на различни автори, няма къде да го направи. Това, което излиза в Гугъл като резултати е крайно незадоволително.

Мисля също, че трябва да отпаднат категориите:
1. Домашни любимци
2. Хумор
3. Личен албум
4. Всекидневие

Логиката според мен е, че снимки, които попадат в тези категории нямат място във форума въобще.

Споделете "ЗА" и "ПРОТИВ"


Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: мара   
Дата:   31-08-10 15:13

според мен още повече нужда има от една категория АБСТРАКТНО.
за тия, дето да отпаднат съм съгласна. само хумор си е ок, но требе да се вижда в избрано.

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: boni   
Дата:   31-08-10 15:16

Абе 1,2 и 3 са буферни категории, умишлено са направени и не излизат в избрано.
Иначе за предложението ти - да, вече станаха доста хората, пуликуващи сватбена фотография. Вероятно е време да пуснем такава категория.

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: Amigo   
Дата:   31-08-10 15:18

маро, има Всичко останало [smilie5] [smilie5] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-08-10 15:20

@ bpavlov:

А ти случайно да си сватбен фотограф?

Логиката, която ти явно следваш по какви причини се води, за да изключи категории да речем като "Всекидневие" и "Домашни любимци" а да наложи такава за сватбена фотография?

Нима всекидневието не е част от живота на всички нас? А домашните ни любимци?

За мен лично и моето мнение е, че категория за сватбена фотография е нищо повече от реклама и средство за печелене на клиенти(пари). Не казвам, че има нещо лошо в това, но всяка реклама според мен се заплаща.

Та да разбираме значи, че хората нямат право да гледат снимки на домашни любимци, но пък за сметка на това трябва да имат такава да разглеждат сватбени фотографии? Аз мисля, че категория за нашите любими домашни животни е много по-близка до мнозинството потребители на всеки един форум, без значение какъв е той с едно единствено изключение - такъв за сватбени фотографии.

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: tnt   
Дата:   31-08-10 15:25

Дали ще има категория Сватбена фотография ми е напълно безразлично. Но действително има много автори, които имат нужда от нея.

За сметка на това, не виждам никаква причина да се премахват Хумор, Домашни любимци и Всекидневие. Да не говорим, че първите две изобщо не се виждат в Избрано и няма как да дразнят големите автори [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: boink   
Дата:   31-08-10 15:33

ами като имат толкова нужда да си направят форум за сватбени фотографи? или една вклинена тема в основния форум. иначе си е чиста проба безплатна реклама както пише по-горе.

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: delivero   
Дата:   31-08-10 15:35

Oт мен ЗА Раздел Сватбена Фотография има за разглеждане има и хумор и простотии на сватбите такаче ТРАБВА ДА ИМА РАЗДЕЛ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ :)
не мисля че ще е толкова голяма реклама за авторите..... [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: bpavlov   
Дата:   31-08-10 15:37

АБСТРАКТНО - [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: ittv   
Дата:   31-08-10 15:41

каквото пък се напънахте за тези категории, аз като разгледах първите няколко страници на домашни любимци, еми щях да се гръмна, не че не обичам животните, но то няма една снимка да ти зарадва окото, да не говорим, че някакви хора си слагали снимки на бебета там, е пък детето си да го имаш като домашен любимец е егати подигравката [smilie23] [smilie23] [smilie23] няма да загуби много форума ако се махне тази категория, но дори и да остава, е обидно да няма такава като сватбена фотография, аз не снимам сватби и не го приемам пък като безплатната реклама както вече някакви хора се надигнаха, но много повече бих разглеждал сватбени снимки от колкото домашните любимци

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: neuromancer   
Дата:   31-08-10 15:45

ittv, идеята на тия категории е да се слага там, не да се гледа [smilie18]
Щото иначе боклуците ще плъзнат в другите категории. Нещо като гето.

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: DeyanStefanov   
Дата:   31-08-10 15:46

и аз съм за... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-08-10 15:49

Ако изразяването на лично мнение е "надигане", добре, някои хора се надигнаха :)

И може би трябва да се извинят хората сложили снимки в раздела за домашните любимци, че не са на нивото на хората, снимащи професионално сватби и вадещи си хляба с това?

И да уточня, аз лично нямам против създаването на каквато и да е категория, но пускането на дискусия от човек, който си вади хляба или поне част от него правейки сватбени снимки не ме подразни толкова, колкото предложението да се премахват други категории едва ли не за сметка на предлаганата.

След като имали сватбените фотографи нужда, нека си я имат, ако трябва нека им се създаде, но подобна категория трябва да се налага за сметка на вече съществуващи категории ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: bpavlov   
Дата:   31-08-10 15:57

__SpOO__ , ако имаш хубава снимка на куче, коте или на детето си, или каквото и да е друго от "всекидневието" ти, то тази снимка спокойно може да попадне в някоя от специализираните категории. Ако снимката не си заслужава да попадне в "портрет", "улицата" или друга подобна категория, за какъв ч.п въобще трябва да се слага тук? За тази работа има Фейсбук. Аз самия имам може би най-много снимки на котки в профила, така че успокой малко [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-08-10 16:02

Напълно съм си спокоен аз :) А снимките ти на котки не ти вадят прехраната, нали така? :) Все пак нека да се придържаме към фактите...

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: venven   
Дата:   31-08-10 16:06

[smilie24]
с отварянето на тази категория ще се затворят теми от рода на" Търся сватбен фотограф за...",които напоследък започнаха да се пръкват по 2-3 на седмица[smilie5]
който търси сватбен фотограф , да си отваря темата , оттам профила на този , чиито работи са му харесали и да си контактува с него[smilie3]
за мен е реклама, като се появи тема за търсене и в нея почнат да се дават линкове за сайтове[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: delivero   
Дата:   31-08-10 16:21

Аз снимам сватби но не мога да кажа че съм изявен сватбен фотограф но и мен адски много ме дразнят теми от рода търся си сватбен фотограф за вчера..... че онзи ден ми беше сватбата.....
или кой ще ми снима безплатно 10-тата брачна нощ.

нека има раздел сватбена фотография.....
[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: Myth   
Дата:   31-08-10 16:24

Да, би било хубаво да има такава категория, против затварянето на други категории съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: Myth   
Дата:   31-08-10 16:25

Автор: boink
Дата: 31-08-10 15:33

ами като имат толкова нужда да си направят форум за сватбени фотографи? или една вклинена тема в основния форум. иначе си е чиста проба безплатна реклама както пише по-горе.


Е що не вземем да затворим "спорт" и "репортаж", като имат някои нужда от такива да си направят форум за спортни и репортажни снимки. [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: Nataliya   
Дата:   31-08-10 16:26

И аз съм "ЗА" категория-Абстрактноhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/A49.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: h.svinaroff   
Дата:   31-08-10 16:32

Мдам "АБСТРАКТНО" [smilie24]
"СВАТБЕНА" също е ок.

Иска ми се и отделен раздел "НОЩНА ФОТОГРАФИЯ", макар че до сега не съм го видял в нито един подобен сайт...

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: vgramatikov   
Дата:   31-08-10 16:36

boni [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: valetvitor   
Дата:   31-08-10 16:46

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: jokevcv   
Дата:   31-08-10 16:47

ЗА

Отговори на това съобщение
 Re: Да подкрепим нова категория във форума
Автор: Alex-dan   
Дата:   31-08-10 16:51

" ittv, идеята на тия категории е да се слага там, не да се гледа [smilie18] "

[smilie5]

Аз най се дразня, като видя врабчета, магарета, котки и тн. в раздел Диви животни. То в момента това дразни а какво остава ако се махнат тия категории - ще настане една... Нас потребителите не ни бърка нищо, напротив [smilie24] Въпроса е в преценката на собствениците на сайта относно елемента реклама...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »