Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 наемате ли студио за да снимате?
Автор: lansky   
Дата:   18-08-10 15:35

отвори ми се едно добро помещенийце за студио... 6 на 6 метра и тавана е на около 5-6 метра височина...

грижата е, че наема, който му искат ми идва малко висок и се чудя дали има хляб в това да го давам под наем, за да си помагам с наема.

но от друга страна нямам идея дали има хора, които наемат студио дори и само за експерименти.

отделно е бивш склад, нищо че се намира в супер луксозна сграда и вътре стените са къде тухли, къде олюпена боя... къде чисто циментова замазка... на мен лично ми харесва, защото като си опънеш фоновете - стените не те бъркат, а в същото време може и те да се ползват за фон, но пък като не е луксозно не знам дали някой би го наемал изобщо.

та наемат ли се студиа в момента и до колко - какво мислите?

Отговори на това съобщение
 Re: наемате ли студио за да снимате?
Автор: garsia   
Дата:   18-08-10 16:03

погледни тук и виж дали си заслужава цялата разправия,с която трябва да се заемеш.

Отговори на това съобщение
 Re: наемате ли студио за да снимате?
Автор: lansky   
Дата:   18-08-10 16:34

не виждам някакъв проблем - дори мисля да е 20 лева на първия час и по 15 лева на следващ... все пак не ми трябва да връткам бизнес, а да си помагам с наема... отделно е в другия край на софия до антим тауър

Отговори на това съобщение
 Re: наемате ли студио за да снимате?
Автор: adash   
Дата:   18-08-10 16:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: наемате ли студио за да снимате?
Автор: sharky   
Дата:   18-08-10 17:17

Не знам колко хляб има но знам за 5/6 студиа които се дават под наем. Професионалист едвали ще наеме незавършено студио , но виж любители има доста. При положение че ще искаш доста ниска цена (20лв/час [smilie10]) може и да намериш хора, но предполагам ще е "от дъжд на вятър". Пак зависи колко пари очакваш да вземеш месечно.

По-добре е ако можеш примерно да намериш 1-2 като теб и да си разделите наема.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »