Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 помощ при избиране на фотоапарат, бюджет около 500лв
Автор: mpuhumu   
Дата:   13-08-10 22:01

Привет, фото-форумци!

Имам нужда от вашата помощ. Избирам си камерка - до 500лв. За предпочитане първа ръка.
Приоритет ми е качеството на картинката. Да дава възможност и за някакви ръчни настройки. Ще бъде използван за всичко - хора, пейзажи, ситуации. Взимам го конкретно за пътуване в Индия (което не включва походи, за да ме притесняват силно размерите и теглото).
Имам много скромен опит в снимането и може да се каже, че ще се уча на апарата, който си взема.

Липсата на опит предполага трудност в по-голяма конкретизация, та ще се радвам на предложения, които отговарят на зададените критерии.

Благодаря за отделеното време и внимание!

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избиране на фотоапарат, бюджет около 500лв
Автор: penman   
Дата:   13-08-10 22:34

За около 500 лв. най-добрия избор е FUJI F200EXR, но не знам дали у нас вече може да се намери.

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избиране на фотоапарат, бюджет около 500лв
Автор: gpi72   
Дата:   13-08-10 22:48

За около 400лв в базара се от време на време се появява Панасоник FZ28 - един от добрите турбо-сапунери. Не мисля, че за тия пари има по-добра опция в сапунерския клас. Освен автоматичните има и ръчни настройки но въпреки това ако искаш да се развиваш вероятно след няколко месеца ще почустваш необходимост да го смениш с DSLR.
Употребяван DSLR също е възможно да се намери за тия пари и вероятно е по-добрия вариант но там трабва да питаш конкретно за това което си харесал. За 500лв ще е трудно да се оборудваш с повече от китовия обектив, което по мое скромно мнение ще те ограничава до някаде.



Публикацията е редактирана (13-08-10 23:07)

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избиране на фотоапарат, бюджет около 500лв
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   13-08-10 23:27

Купи си нов панасоник 38, по-магазините е вече около 640 лева. Супер машина и ще ти хареса.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избиране на фотоапарат, бюджет около 500лв
Автор: bobby__   
Дата:   13-08-10 23:38

Купи си нов панасоник 38, по-магазините е вече около 640 лева. Супер машина и ще ти хареса.
619лв. с ДДС

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »