Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тръся HD непрофесионална камера с ръчни настройки
Автор: salt   
Дата:   10-07-10 16:48

Здравейте.искам да закупя непрофесионалан камера на цена до 400 лв с FULL HD резолюция и възможност за снимане на slow motion video при FULL HD , но едновременно с това ДА МОЖЕ да се правят ръчни настройки - на първо място ръчно настройване на експонация, бленда и фокусиране или както ги водят manual exposure, shutter and focus защото ми трябва за снимане на клипове на хрома кий бекграунд/зелен фон/ и както може би знаете автоматичната ескпонация не става за такъв вид приложения ,тъй като постоянно ще има вероятнст да се промени контраста ,яркостта на изображението и няма да имам солиден статичен хрома кий.Някой има ли идея дали има такова нещшо на пазара, тъй като по мои наблюдения всичките нови ала бала ХД камери тип сзапоунерка нямат нито една ръчна настройка и това мнго ме дразни.Мсиля че на канон имаше нещо и на Сони,но искам камера до 400 лв може и настаро.Дали ще намеря за тези пари такава джаджа.Интересното е че имам стара камера тип сапунерка на панасоник /mini dv/ е./Тя на беше толкова скъпа преди 4 години а поддържа всички тези неща които ви писах.Имам чувството че правят нешата нарочно прости за хора, които не знаят нищо друго освен да натиснат рекорд бутона и да си мислят че филмират.Та....идеи за евитна джаджа с тези опцийки.знам че искам много ,но в края накраишата ще се примиря ако не намеря това ,което търся и ще взема нещо като
Toshiba Camileo x100
Месри за помощта.

Отговори на това съобщение
 Re: Тръся HD непрофесионална камера с ръчни настройки
Автор: Miro__Slav   
Дата:   11-07-10 00:58

[smilie8] [smilie21][smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Тръся HD непрофесионална камера с ръчни настройки
Автор: cicomanco   
Дата:   11-07-10 11:38

...продължавай да се дразниш....за 400лв. това което търсиш може да е само крадено ....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »