Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 22:48

Защо така с лошо бе човек, недей така [smile]
Хората ще си помислят, че сме се избили в магазина, а толкова културно се разделихме с довиждане [smile]

Сега да изясним недоразумението. По принцип не съм ти правила отстъпка, т.к. ти не си питал за отстъпка. А и обикновено човек като пита за отстъпка, казва на какво основание иска - било то, че е леля на шефа, или че са били в 3-ти клас на един чин, или че е красива, руса и неустоима, или че е президентът, или че се казва Евгени Минчев, или че има оборот 2000лв, или че е редовен клиент на магазина...разбираш ли, нещо такова. Ти нищо от това не каза. [smile]
Ти каза:
-Намерил съм на едно място по-добра цена, дай да ти покажа - и отворихме линка на плесио.
-Искаш същата оферта, като тяхната, ок, няма проблем, само да питам дали може (защото нямаме такава оферта без чанта официално на сайта, и защото по принцип когато има някаква промоция, да речем нещо върви с карта или статив или каквото и да е и клиентът каже - ама аз не я искам картата, не може ли да не ми я давате, пък да си я удържите от цената, НЕ го правим - това е правило.)
Отидох при нашия управител и му казах - Тука има един човек, може да му продадем кита без чантата, за 50лв по-надолу. И той каза - "Еми ок." Тогава се върнах и ти казах, че може (да ти продадем нещото, което го няма като оферта на сайта). След като ти продавам нещо, в което не е включена чанта, попитах дали ще има и чанта освен апарата. Тогава ти каза: Ама нали чантата е подарък!

"Нели: - Подарък е в офертата на сайта, която е на цена 1749лв.
Емо: - Ама нали ми предлагате кита на цена 1699лв!
Нели: - Да, в тази оферта от 1699лв. не се включва чанта.
Емо: - Нали на сайта пише, че има подарък чанта, какъв подарък е тогава!"

Тук разговорът в кавичките се повтори още три, четири или пет пъти, няма да го пиша, за да не отегчавам читателите.

Емо: - Е да де, от това излиза, че вие ми давате същата цена, като на Плесио!
Нели: - Да, точно така.
Емо: - Е аз защо не си го купих тогава от там, че е до нас, а идвах чак до тука? Защо трябва да си го купувам от вас? Направете ми отстъпка, дайте ми подарък, спечелете ме като клиент!
Нели: - На тази цена не можем да си позволим да ти подарим чанта, защото ще ти го продадем на загуба. За нас е по-изгодно изобщо да не го продаваме, отколкото със загуба.

След като ти не пожела да се възползваш от офертата, и не искаш да го купиш, погледнах клиента, който стоеше до теб и спокойно си чакаше реда и му казах - Добър ден, с какво мога да помогна. (без да ти обръщам гръб, защото седях на стола, ти беше пред бюрото ми и физически нямаше как да ти обърна гръб)
и започнах да обслужвам другия клиент. Ти ме прекъсна и пак започнахме разговора в кавичките. Тогава колегата дойде и те попита за какво става въпрос. Помолих го да ползвате другия компютър, защото моя ми трябваше, т.к. исках да обслужа другия клиент. Така или иначе разговорът в кавичките продължи и с него, а аз и другият клиент се преместихме на друго бюро. На излизане си пожелахте "Довиждане" и не съм чула нито да си викате, нито да те гони от магазина.

Между другото малко след като се разбра, че няма да го купиш кита на цена 1699 без чанта, един друг клиент го взе и аз ти казах, че това е бил последният и няма смисъл да продължаваме спора, т.к. нямаме повече бройки.

Къде точно ни е грешката?
Че не сме се опитали да те задържим на всяка цена като клиент, като ти направим отстъпка? Ако законът гласи, че всеки клиент има право на отстъпка и подаръци каквито пожелае, или че търговецът е длъжен да се пазари до сделка, моя е грешката, не съм го знаела [smile] .
Не съм се държала грубо с теб, просто спрях да те обслужвам и започнах да обслужвам следващия. Ако си се почуствал зле, не съм го направила нарочно, съжалявам.

[beer] [beer] [beer]
 Re: За Емо
Автор: Canon   
Дата:   02-07-10 22:50

Крайно време беше и Нели да си напише версията [smilie24]
Няма да има 500 поста в тази тема
 Re: За Емо
Автор: navy   
Дата:   02-07-10 22:54

Е, тя ми обърка сметките [smilie3]

Но.. щеше!

А и аз в другата тема написах поне 3 пъти, че искам да чуя и другата страна, иначе е лаене в едната посока [smilie7]

А и още като се почна с намеци за Нели, дето била поствала разни теми закачки и т.н. разбрах, ЧЕ ЕММММООО е пуснал ПРИСТРАСТНА тема под влияние на емоциите си, нена разума [smilie5]
 Re: За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 22:54

Забравих да кажа още нещо.

Попитах Емо - Добре де, ние преди имахме една оферта на сайта на никон кит с подарък два обектива (май бяха 50/1.8 и 35 но не съм сигурна) Значи ли това, че ако намериш по-добра цена за кита и ние ти я дадем, ще трябва да ти подарим и обективите? Той нищо не каза.



Публикацията е редактирана (02-07-10 22:57)
 Re: За Емо
Автор: h.svinaroff   
Дата:   02-07-10 22:55

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

ВСИЧКИ В ТАЗИ ТЕМАААААААААААААА !!!!
 Re: За Емо
Автор: ALBIREO   
Дата:   02-07-10 22:56

Нели - ами кажи го де!
Признай се за виновна и поискай да те накажа! [smilie18]
 Re: За Емо
Автор: navy   
Дата:   02-07-10 22:58

Нека да накажат Нели - изгнание във варненския офис!

На плаж аз ще я водя [smilie5]
 Re: За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 22:58

Имахме един колега Киро, японското му име беше Катокиро Накажима [smilie5] [smilie18]
 Re: За Емо
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-07-10 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За Емо
Автор: C41   
Дата:   02-07-10 22:59

Ако, всички се преместим в тази тема.
navy ще загуби 3 бири[smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 22:59

А японското име на набис беше Секара Накиро [smilie18]
 Re: За Емо
Автор: emmmo   
Дата:   02-07-10 22:59

Нели, не виждам никаква разлика между твоята и моята версия. Говорим за едно и също нещо, но го виждаме по различен начин. Ти в магазина не разбра за какво става въпрос, не си го разбрала и след като на спокойствие си прочела темата. Не виждам смисъл да ти го обяснявам отново. Резултатът ще е същият. Щом според теб няма проблем и всичко е ок, тогава всичко е наред. Защо се тревожиш? Спи спокойно и гледай напред.
 Re: За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 22:59

Емо, искаш ли и ти едно японско име [smilie5] [beer]
 Re: За Емо
Автор: navy   
Дата:   02-07-10 23:00

Аз виждам голяма разлика !
 Re: За Емо
Автор: d_devil   
Дата:   02-07-10 23:00

Е и какво излиза [smilie10] уж с подарък чанта което е стръвта за клиента да ГО ПРЕЛЪЖЕТЕ ДА ВИ ЦАКА 1750 лв пък на края се оказва че подаръка е калкулиран в цената [smilie18]
Нели я се аргументирай с линк на въпросната Примоция да видим пише ли аджеба подарък чанта или е калкулирана в цената или се опитваш да ни баламосваш нещо ....



Публикацията е редактирана (02-07-10 23:02)
 Re: За Емо
Автор: deniac   
Дата:   02-07-10 23:02

Ейй, анадола не прощава...
Влизате в магазин и започвате да се пазарите като цигани. После пък ревете, че не ви е достатъчна отстъпката или не ви кефи подаръка. Аман от наглост.
 Re: За Емо
Автор: mavar   
Дата:   02-07-10 23:02

Аз пък виждам разлика. Тук има едно спокойно изложение, а в предишната тема има едно ехидно подмятане за въпросната дама, обръщания на гръб и т.н.
Нели, не се познаваме, но [smilie24]
 Re: За Емо
Автор: ALBIREO   
Дата:   02-07-10 23:03

Нели, вярно ли е че отговаряш положително на въпроса: "Не ли?"? [smilie18]
 Re: За Емо
Автор: GenaDP   
Дата:   02-07-10 23:04

Май и в двете теми няма нито един, който да може да осмисли написаното на сайта на ФП:

В случай, че друга българска фирма (магазин) Ви предложи по-ниска от нашата цена при равни други условия, не се притеснявайте да ни уведомите. С удоволствие ще коригираме цената си специално за Вас.


Пише, че ще си коригират цената, но не е споменато точно как. Естествено, предполага се, че цената ще бъде свалена, но никъде не пише, че ще стане по-ниска от тази на конкурента.

Колкото до подаръка - той е бонус към точно определен фотоапарат и обектив, закупени на точно определена цена. Не е казано, че се дава за всеки фотоапарат и обектив, закупен от магазина.
 Re: За Емо
Автор: d_devil   
Дата:   02-07-10 23:04

И зщо не разграничиш офертата с подаръка най- накрая офертата си е оферта ако купиш получаваш подарък чанта а не продаваме ти чанта [smilie19] тя е заложена в офертата
 Re: За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 23:04

d_devil, това е офертата на никон, не сме я измислили ние, плесио явно не купуват от вносителите и съответно нямат отношение нито към ценоразписа на никон, нико към подаръците. Толкова е просто.
 Re: За Емо
Автор: antidigital   
Дата:   02-07-10 23:05

Опит за отвличане на вниманието от основната тема.[smilie23]

 Re: За Емо
Автор: ALBIREO   
Дата:   02-07-10 23:06

ГенаДП - това беше казано МНОГОКРАТНО в другата тема, ама НЕ Е ИЗГОДНО НА човека който я е пуснал. А от чисто его няма да си признае грешката.
 Re: За Емо
Автор: Нели   
Дата:   02-07-10 23:07

antidigital, темата е за Емо, защо останалите, които не се казвате Емо четете и пишете в нея? [smilie6]
 Re: За Емо
Автор: antidigital   
Дата:   02-07-10 23:09

втор: Нели
Дата: 02-07-10 23:07

antidigital, темата е за Емо, защо останалите, които не се казвате Емо четете и пишете в нея? [smilie6]



Ами пишете си Лс.

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена