Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   14-04-10 17:53

Моята Нокия Е51 се кина. [smilie8] [smilie23]
Колебая се сега между Нокия Е72 и Е52. Много бях доволен от Е51-цата. Някой , който е използвал двата или единия от изброените модели Е72 или 52, какво му е мнението, че гледах ревюта, характеристики, ама друго е ако някой е имал жив досег с тези прекрасни смартфони. [smilie5] Интересува ме:
Как се чува при разговора, интернета, удобно ли се използват, единия има нещо като сензорен бутон, което е + според мен, колко издържа батерията? Ползвали ли сте софт, как е с бързия процесор /600МХз./? Звукът, по-качествен и силен ли е, Е52 има няк'ва функция за редуциране на шум, тя работи ли, има ли ефект от нея? Дайте инфо и ваши впечатления. :)
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: pinokio75   
Дата:   14-04-10 17:56

Забрави за тези модели на Nokia

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   14-04-10 17:59

Що пък?
[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: jivkojj   
Дата:   14-04-10 17:59

Аз исках да си купя преди няколко месеца въпросния Е52, поразгледах из мрежата и се оказа, че е много проблемен модел и се отказах.

Ако все пак решиш да го купиш, виж сега как са мненията и да ли са го оправили. Чух нещо за Е52-1.

Основно проблемите дето споменаваха бяха - спира масово да работи след 1-2 седмици, лошо качество на звука, покритието му се бели (не е метален както изглежда, а е метализирана пластмаса), слаб обхват.

Ще се радвам и аз да чуя мнения, че телефоа е супер, а тея големи смартфони не ми се мъкнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   14-04-10 18:00

[smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   14-04-10 18:05

не съм чул това за проблемите, напротив много ми го хвалят. единия ми шеф е с такъв е52 и е доволен

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: jivkojj   
Дата:   14-04-10 18:09

Ами започни да четеш от тука към постовете с по-нова дата и ще чуеш. Това е горе-долу времето когато започна да става масов телефона след промоцията му:

http://www.gsmarena.com/nokia_e52-reviews-2792p110.php


Пак казвам, товага беше модел едва на 4-5 месеца и сега може да са го фикснали, затова и на мен ми се иска да чуя мнеине от някой ползвал го.

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: TheOne   
Дата:   14-04-10 18:18

а бре кво става тук с тоя форум...
кви нокии кво е тва чудо...
това да не е сайт за мобилни апарати...
има си "клуб"за такива теми [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   14-04-10 18:45

това ревю със сигурност вече не е актуално за е52. много по-добро е всичко, което съм виждал по магазини и бърз преглед от познати. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: джъмбо   
Дата:   14-04-10 18:54

админите са запили

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   14-04-10 19:21

за лаптоп тема може, а за смартфон не може. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: tvk75   
Дата:   14-04-10 19:44

абе за Нокия може [beer]
Те нали са най-големия производител на цифрови фотоапарати [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: juslen   
Дата:   14-04-10 20:31

Аз бих ти препоръчал E51-железен телефон е,с метален корпус,много бърз и удобен.С 369Mhz процесор и работи много бързо,дори при отворен интернет,музика и N-gage не забива.

E52 много бързо се обелва и става много грозен панела,звука е слаб но това е нормално за тези телефони.Иначе като работа е 6,то изобщо не знам да има калпава Нокия освен дефектните.

Аз лично вече 2 години ползвам N95 8GB,просто е чудесен,не виждам причина поради която да го сменя,може би за N97 някога когато ми омръзне.

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: xsakex   
Дата:   14-04-10 21:38

Сега съм с Nokia E52, преди това бях с Е50 и Е51. Ами Е52 е много калпава изработка. В началото не си личеше, но като натискам многопосочния бутон (джойстик) скърца около него. Просто е направен доста калпаво. Иначе като софтуер и функии е много добър. GPS-а е супер. Сложих си Sygic за навигация и съм много доволен. Аз съм с последната версия на фърмуера от 10 февруари 2010г. и нямам проблеми с микрофона, дисплея ми не трепти.

На кратко:
Изработка: 4
Софтуер и функции: 6

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   15-04-10 10:05

Ами и аз бях с метален Е51 ама се надраска дисплей от ключове и кво ли не. :) Мисля, че Е72 е по-добрия вариант, иначе мисля, че на всички телефони проскърцват след време копчетата, все пак ги пипаме с кви ли не ръце. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: Георги   
Дата:   15-04-10 10:07

след няколко комуникатора

никога повече нокиа смартфон [smilie23]

затова пък тия от 20 лева са им жестоки [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: creation   
Дата:   15-04-10 10:25

Е52 е метализирана пластмаса, а Е72 ? ухх трябва да ида на място.

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: harvester_vn   
Дата:   15-04-10 12:43

Е72 е с метални рамка и заден капак.
Аз и брат ми имаме Е72, жена ми Е52, единия ми колега също. Тоест имам доста наблюдения над телефоните и мога съвсем отговорно да кажа, че повечето неща, които се пишат за тези модели са пълни глупости. Телефоните са добри, а конкретно Е52 е най-бързия симбиан телефон, който някога съм виждал, а ползвам само такива от около 7 години.
Не ми се пишат ревюта, ако имаш някакви въпроси, питай на лично съобщение.

Отговори на това съобщение
 Re: Nokia Smartphone ?
Автор: OGIMAG   
Дата:   15-04-10 13:13

52 и 72 са много зле. 71 е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »