Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Berlin, Berlin!
Автор: green_star   
Дата:   03-03-10 18:11

Здравейте,

Предстои ми пътуване до Берлин. Моля препоръчайте ми "must-see-photolocations", a също така и изгодни магазини за употребявана/нова техника (Никон разбира се :)).

Благодарности и поздрави!
[shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: landstar   
Дата:   03-03-10 18:20

Не съм ходил до там, ама ако живееш в бг - навсякъде навън е мъст-сии. Погледни тур-операторите в нета къде предлагат разходки.

Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: asahi   
Дата:   03-03-10 18:31

Мнението е маркирано като спам

Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: siyann   
Дата:   03-03-10 18:34

Асахи, да теглим шифт+дел на планетата направо,а? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: sstoyan   
Дата:   03-03-10 18:38

Прескочи до Потсдам.


Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: me4o_puhh   
Дата:   03-03-10 18:45

Почти целия Берлин трябва да се види. Ходил съм няколко пъти и едва ли и половината съм видял. Зависи как си ориентиран ако ти се ходи пеш най-добре, принципно с градския транпорт се пътува лесно иначе автобуси за обиколки има навсякъде ако те мързи да се мотаеш, също и корабчета по канала. Ако уцелиш хубаво време телевизионната кула на Александър Плац е задължителна просто. Иначе това което се води център е достатъчно голяма за да обикаляш 3-4 дена. Магазини за техника на старо трябва да имаш някой местен агент аз открих само един и то случайно ама сега ако ме убиеш не мога да си спомня. Иначе в магазините който са тип нашите маркети цените са си солени. Понякога пускат нещо на промоция обаче, повечето им аксесоари са значително по-евтини.
Успех и се наслаждавай на града и внимателно с колоездачите че са много, пък ако те бутнат на велоалея хем ще те пребият хем ще те осъдят после. Ще забележиш изнервящата липса на дупки по улиците и странната липса на задръствания.[shtrak]



Публикацията е редактирана (03-03-10 18:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: asahi   
Дата:   03-03-10 18:49

Мнението е маркирано като спам

Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: green_star   
Дата:   03-03-10 20:11

на пук на форумните тролове ще пускам интересните линкове, които намерих (надявам се да са полезни и на някой друг в бъдеще):

http://www.urbanartguide.com/

http://www.photo-edition-berlin.com/

http://www.berlin-tourist-information.de/international/ticketcounter/i_ve_schaulustmuseen.html



[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: former   
Дата:   03-03-10 20:54

Точно зад старата гара на Западен Берлин срещу Зоологическата градина има великолепен музей на фотографията с огромна и много богата книжарница. Като тръгнеш от там да се разхождаш по "Курфюрстендам", по посока от центъра към периферията на града, в една от пресечките вдясно има магазин за нова и употебявана техника, но не е много евтино. За снимане по-добра е западната част, източната си е соц строителство, но на изток от Бранденбургската врата по "Унтер ден линден" и околните пресечки също има интересни места. Ако ти се снимат животни, влез в Зоологическата градина, струва си. Е, за няколко дена - толкова. Иначе много интелесно е край езерата, а такива в Берлин има много. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: green_star   
Дата:   03-03-10 20:58

Данке зеер, формер!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Berlin, Berlin!
Автор: stefangeorgiev   
Дата:   04-03-10 00:16

http://mehanatrakia.de/de/index.html
[beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »