Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет относно Proshow Gold
Автор: zograffa   
Дата:   15-02-10 11:12

Моля за съвет от по-знаещите как да запазя максимално качесвото на снимките с въпросната програмка.Опитах почти всичко сменях резолюции,всичко е настроено на високо качество(става въпрос за Exe файл)изострях снимките преди това, намалях ги ,като размер е не става и не става накрая резултата е един и същ ,доста меко изображение нищо общо с оригинала.Гледал съм презентациите във форума и там всичко си е наред ,има ли някаква по-специфична техника или настройки с които да се оправят нещата.Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно Proshow Gold
Автор: surg   
Дата:   15-02-10 11:34

1. качеството се определя изрично като размер на снимката , т.е. шоуто в свойства на самото шоу,
2. при определяне на видео стандарта за експорт и запис на готовото шоу, може да си задал 1600 пискела, обаче ако се определи примерно 800х600 за видеото разбира се и качестовото ще пострада, отделно за нвио на комресията...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно Proshow Gold
Автор: danny_falin   
Дата:   15-02-10 11:39

нищо не се разбра, какво шоу, какви свойства ?
пробвай пак моля те, и мен силно ме вълнува, изглежда знаеш, само със споделянето има проблем
поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно Proshow Gold
Автор: zograffa   
Дата:   15-02-10 11:40

Навсякъде съм задал по-висока резолюция не ме притеснява размера на изходния файл ако няма никаква компресия още по-добре.Някой ако сподели готови настройки ,като на индианец [smile] още по-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно Proshow Gold
Автор: BateBorko   
Дата:   15-02-10 13:23


http://photo-zona.net/images/user17964/album21974/large/1266232650_nwie2113_ScreenShot054.jpg




http://photo-zona.net/images/user17964/album21974/large/1266232660_fybv2151_ScreenShot055.jpg



За да намалиш размера на шоуто е добре да преоразмериш предварително снимките до размера, в който искаш да се показват, както и да ги компресираш. Малко изостряне също ще е от полза.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно Proshow Gold
Автор: zograffa   
Дата:   15-02-10 14:28

благодаря[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно Proshow Gold
Автор: bozo   
Дата:   15-02-10 21:15

Размер на снимките = window size и всичко ще ти бъде ок.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »