Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дълъг обектив за Canon
Автор: xsakex   
Дата:   11-12-09 16:25

Здравейте, дали е възможно някой да ми услужи (или срещу скромно заплащане) с обектив за Канон. Най-дългото, което имам е 50мм, а трябва да снимам един концерт на сестра ми.

Става дума за София - вторник вечерта (15 декември).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: urgan   
Дата:   11-12-09 16:27

Фотопавилион предлагат техника под наем, цените са доста приемливи погледни там, ако разбира се няма кой да услужи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vlex   
Дата:   11-12-09 18:26

Аз пък бих ти препоръчал да вземеш нещо по-широко. Виждал съм страшни концертни снимки на широки светли обективи (Примерно сигма 10-20 прави умопомрачителни фотки с правилното тяло)

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 Re: Дълъг обектив за Canon
Автор: ittv   
Дата:   11-12-09 18:42

Виж верно във Фотопавилион, за 50 кинта си готов, за концерт ти трябва светъл обектив като 24-70/2.8 или 70-200/2.8 зависи къде ще седиш :)

Владо, ти виждал ли си хора снимани на 10мм как изглеждат и на концерт да си ходил случайно? А да си забелязвал, че там осветлението е оскъдно? Айде поне да не говорим глупости и да подвеждаме хората, като не знаеш какъв съвет да дадеш земи си мълчи, до вчера питаме какъв фотоапарат да си вземем, днес вече раздаваме мозък ........ ай сиктир [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Дълъг обектив за Canon
Автор: mikluho   
Дата:   11-12-09 19:06

+1 за 70-200 на 2,8

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »