Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте принтер А 3 за работа със СНПМ
Автор: da.fo   
Дата:   05-12-09 17:43

Скапа ми се Canon-a A3 i9950 ... втора глава ми се запуши(в рамките на 6 месеца а нова струва 300 лева) и бих искал да пробвам друга марка. Смятам да го направя със СНПМ и затова бих искал да чуя различни мнения.
Благодаря !!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-12-09 18:03

С оригинални мастила ли се запуши?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   05-12-09 18:08

Не, с ментета но другия Canon 8500, който имам изкара над 20 000 копия със същите мастила а и главата е пак с 8 мастила за същия модел патрончета.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   05-12-09 18:15

Баси, как ги правите тез неща[smilie10] .... На мен първия А3+ принтер ми е северноамериканския аналог на същия Канон (разликата е че се води i9900 и не печата по дискове) вече 5+ години работи кат змей! На него печатам всичко, което не е с големи претенции за архивност до А3+, като е имал и доста дълги периоди (от по няколко месеца без да работи) и нямам никакви запушвания досега. Ползвам го само с оригиналните мастила!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-12-09 18:22

Да.фо, не те разбирам, но не е задължително.

Съветът ми е да си купиш 2 принтера.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   05-12-09 18:38

Автор: Kanonir
Дата: 05-12-09 18:15

..." Ползвам го само с оригиналните мастила!"

Е точно това искам да избегна, че оригиналните мастила обезмислят приемането на поръчки от клиенти за разпечатване на разни документи и затова искам да е със СНПМ.

asahi ,
може би не съм се изказал ясно ли. Ами единия принтер изкара над 20к копия а другия едва на 500 и запушва глава при еднакви глави и еднакви мастила.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   06-12-09 13:13

Никой ли няма А3 със СНПМ - [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nikidi   
Дата:   06-12-09 14:10

май няма [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-12-09 14:20

Хората за тази цел ползват лазерни. Отскочи до София в Екстрийм или Пиктограф да видиш с какво работят. Себестойност под 30ст.
А и те такива ниски цени дават в момента, че няма смисъл да се купува каквото и да е било.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PieroBG   
Дата:   08-12-09 22:54

Аз ползвам Conon iX4000 с СНПМ и китайски мастила от Прокарт. На 2000 копия ми се запуши главата на синия цвят, в пластмасовата си част. Какво ли не я правих, едвам пропуска мастило, недостатъчно. Поръчах си от Америка друга глава и така. Оказа се, че проблема е дошъл при смесване на мастило от различни производители!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   08-12-09 23:21

Днес ходих до Варна и занесох в Прокарт малкия си принтер Епсън 285(А4) на който сложиха СНПМ и утре ще го пробвам. Ако се окаже сполучлива комбинацията най вероятно след това ще взема един Епсън 1400(А3) тъй като като принтери били еднакви с изключение на размера. Надявах се тук да чуя много мнения но явно ...... нъц [smilie21]
Иначе ако питаш за паспортните снимки дали да ги оставят на фотоателиетата .... голям вой ще вият [smilie18]



Публикацията е редактирана (09-12-09 00:30)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »