Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sandisk Extreme USB (плюс няколко въпроса за четци)
Автор: bez   
Дата:   03-12-09 16:49

Здравейте,
Продава ли се още този модел четец за карти? Питам, защото е от преди 3 години модел, и не можах да намеря никъде.
http://www.darganov.com/photography/sandsik-extreme-usb-20-reader-18.html


На два пъти ми се случва когато чета CF Transcend 2GB, с някакъв стар четец MSI, при опит за директно разглеждане или местене (CUT), всичко увисва и се появява съобщение, че картата не е форматирана. Апарата (Канон 300Д), също не я разпознава и дава грешка. След формат всичко се оправя. Честно казано, не съм сигурен къде е проблема, в картата или в четеца... При копиране няма проблем. Четеца го използвом две години, но досега само с СД карти и не е дал подобен проблем.
Така, че може да ми препоръчате хубав четец, може да не е за сто вида карти, трябва ми само за CF и да с USB интерфейс. В този ред на мисли, препоръчайте и добра карта до 2-4 Гб, без претенции за скорост.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   03-12-09 16:53

Не ти трябва този четец за карти, бавен и скъп.
Имаше темичка хубава за избор на рийдър разтърси се, ако те мързи краткия извод е - хама 35 в 1 версия ІІІ, води се UDMA.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bez   
Дата:   03-12-09 17:03

Преди да пусна темата използвах търсачката, естествено и видях, че доста масово се използва тази Хама. После и видях цената и за зачудих какво е качеството за тези пари...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   03-12-09 18:01

Хамата рулз! Качеството - като другите. Дизайна може да е по-дървен, но дизайн трансфер не прави.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flipbeat   
Дата:   05-12-09 13:42

Провери това


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »