Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоконкурс на Starbucks
Автор: xsakex   
Дата:   01-09-09 15:05

Starbucks организира фото конкурс на тема "Любими места в България", в подкрепата на SOS Младежки домове в София. Ако си студент/ка с изявен интерес и способности в областта на фотографията, Starbucks те кани да участваш като изпратиш авторска снимка на твоето любимо място до 15 октомври 2009г. Твоята снимка има шанса да бъде избрана сред 12-те най-добри фотографии и публикувана в годишен благотворителен календар. Календарът ще се продава в заведенията на Starbucks в България, а приходите от продажбите му ще бъдат предоставени на младежите от SOS Младежки домове в гр. София.

http://www.starbucks.bg/bg/_Social+ Responsibility/_Social+ Responsibilities/Фото+ конкурс+на+Starbucks.htm

Ще трябва да сглобите линка. До "+" съм оставил празно място на 3 места. Не успех да го вмъкна по никакъв начин.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: xsakex   
Дата:   01-09-09 15:06

Ако случайно съм дублирал темата, моля да бъда извинен. Търсачката не даде резултат за подобна тема.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aquarius   
Дата:   01-09-09 15:09

А ако не съм студент.........? [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Не се научиха ................[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: morpher   
Дата:   01-09-09 15:15

Не им работи линка с правилата [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »