Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видеокамера [sony, canon, jvc]
Автор: tjman   
Дата:   31-08-09 09:04

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tjman   
Дата:   31-08-09 09:05

Здравейте,

Харесал съм си това http://www.bhphotovideo.com/c/product/642965-REG/Sony_HDRCX500E_HDR_CX500_32GB_High_Definition.html

Някой играл ли си е напоследък с подобен род техника?
Говоря за практически опит - останах много озадачен от ревютата на камерата, всички говорят за това, че
канон и jvc компресията им е 24 mbit, а сонито било само 16. И пропускат дребния факт, как на тема шум при слаба светлина
сонито отвява тоз канон hf s10 от всяъкде. Да не говорим, че е поскъп, и на всичкото отгоре сонито за по-малко пари са
му бутнали GPS вътре за автоматичен geotagging.

Друга голяма смешка(лично за мене), е като обясняват, че снимките от камерата не били добри. Аз за снимки имам DSLR мене
ме интересува главно видео като си купувам камера :)

Та ако някой си е изграл със тия камери може ли да сподели практически впечатления защо би предпочел едната или другата?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tjman   
Дата:   01-09-09 09:44

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zes   
Дата:   01-09-09 10:30

От 1 година ползвам Sony HDR-CX11E - видеото е страхотно(AVCHD DVD). Така или иначе Сони и Канон са най-големите конкуренти при камерите, която и да избереш няма да сгрешиш. Освен това на review-тата получават еднаква оценка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »