Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: biliev92   
Дата:   22-07-09 00:26

Привет на всички!
Днес докато играх баскетбол две млади дами са ми задигнали чантичката, в която ми бяха ключовете, телефонът и фотоапаратът. Двете момичета бяха на около 14-15-годишна възраст (да уточня, че бяха белички) [smilie9]
Таа, някои ме посъветваха да напиша серийния номер на фотото, което по принцип не е нищо особено Panasonic Lumix DMC-TZ1, но си е моето и аз сам си събирах парички да си го купя
Serial № FA6SB03127 R
Сега все едно съм с отрязан пръст ... [smilie2]
Много се надявам да изскочи от някоя заложна къща.


Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: PiToMeN   
Дата:   22-07-09 00:33

Сменете си бравата, за която са били ключовете и си деактивирай сим-картата.


[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: niagara   
Дата:   22-07-09 00:33

[smilie2]

Даде ли описание на момичетата и на откраднатото в районното?

Ако после се намерят нещата, да са известени всички....

Имаше тема за забелязан апарат в заложна къща, но не знам как завърши този случай...


Мен в тролей са се опитвали да ми отворят чантата две съвсем бели (поизбелени)
и нагласени със скъпотии момичета, явно професионалистки[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: biliev92   
Дата:   22-07-09 00:37

За щастие не съм на сметка

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: vlex   
Дата:   22-07-09 13:55

В такива случаи си е за стрелба с нещо гладкоцевно и малокалибрено на месо...

Както ти казаха - първата спирка е районното. Оттам се почва търсене по заложни къщи и оказиони по имеи на телефона и серийния на апарата. Не е важно, че е сапунера - въпросът е принципен. На твое място бих обиколил районните заложни къщи (около мястото където са ти вдигнали нещата) в радиус от 5 километра и бих се направил на заинтересован за подобен(!) апарат. Ако намериш същия не си казвай, че са ти го свили, щото няма да си го намериш после - тоя от заложната ще го прибере някъде и успех после да изскочи. Идваш директно с куките и с бележка, на която пише серийния номер (фактура или гаранция примерно), за да докажеш, че е твой. Ако се мобилизираш и действаш стегнато може и да си намериш нещата. Действай и успех!

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: andriana   
Дата:   22-07-09 14:11

Е,хеее,много убивате бе...[smilie18]
Сега сериозно,ако телефонът ти е по-скъп,дай оплакване в полицията. На мен така ми намериха един преди време. Когато някой се обажда на оператор от телефона,там излиза IMEI-а на телефона и телефонния номер на обаждащия се. Естествено ако е на договор,ще го открият бързо,бързо. Виж апаратчето го забрави...

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: НАСОО   
Дата:   22-07-09 15:31

забрави ги тия раути дето те съветва Влад и другия път си опичай акъла къде кво оставяш[beer] ако ти е по-лесно може се напиеш[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: vlex   
Дата:   22-07-09 16:35

Абе аз не бих се отказал толкова лесно, ма аз съм си упорито говедо и ще си блъскам главата в стената докрай, така че не съм основа за представителна извадка кое е правилно и кое - не, в случая [smilie18] Факт е, обаче, че преди 4-5 години вдигнаха от физкултурния салон още докато бях в даскало ненайсе телефона и после намериха половината по имеи-то. Явно системата бачка, стига да я ръчкаш достатъчно, че да не заспи [smilie19] Дерзай!

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: CanoniO   
Дата:   22-07-09 16:38

Пък декстър, гни в моргата един месец, като телефона му е бил активен...
По форумите, едни хора питаха "не може ли да се открие по телефона", други отговаряха "полицията си знае работата, не е нужно да им даваме акъл за такива елементарни неща"...

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: mladenov   
Дата:   23-07-09 19:13

niagara
Колегата дето си беше видял апарата в заложна къща вече си снима с него.Отишъл е с двама полицаи в заложната къща и след попълване на формуляри и доказване с документ ,че това е неговият апарат,си го е получил обратно след известно време!!![smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
: reje
Дата: 23-07-09 17:40

Привет отново!След като се посъветвах с вас стана следното;Отидох аз и казах на патрулните полицай, че имам стока, която е в заложната къща,"ей там" и е моя, като им казах, че имам документ за нея. Те дойдоха с мен влязохме в заложната къща-те говориха повече, взеха камерата, свериха номерата и почна едно писане на протоколи, разпити... и я взеха за доказателство. Викаха ме два пъти за потвърждение, че е моя и открадната при еди-кои си условия. И така до миналата седмица когато си я взех. Благодаря за съветите на всички и успех![beer] [smilie24] [thankyou]



Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: cicomanco   
Дата:   23-07-09 22:08

Гладкоцевно и малокалибрено....[smilie11] [smilie11] [smilie11] Кво пък ще е това!!![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: icodin   
Дата:   23-07-09 22:35

Пипер-Байер 20-ти калибър!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: niagara   
Дата:   23-07-09 23:30

Младенов,
оф дано и твоят случай завърши добре[beer]

Абе не може ли да има някъде централизирано място в нета за допълване на списък с откраднати неща,
и после тези в заложните къщи (дето половината стока е ясно че е крадена)
да си сверяват, и ако имат зъб на заложилия, да го изпържат веднага, а ако
им е приятел, да му кажат да си прибере завинаги стоката.

Така краденето ще спадне, като се знае, че след залагане ще се проверява.

Отговори на това съобщение
 Re: Отрязаха ми 6-тия пръст :(
Автор: cicomanco   
Дата:   24-07-09 00:34

Това са само добри пожелания.....На село всичко се знае , но нищо не се казва![smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »